Wiadomości
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 5 Lipca 2020

Znany gwiazdor skazany za molestowanie. Po usłyszeniu wyroku jego ofiara zalała się łzami

Wiadomości o przestępstwie, jakiego dopuścił się znany piłkarz, zszokowały kibiców futbolu na całym świecie. Argentyński zawodnik miał znęcać się i wykorzystywać seksualnie młodą kobietę. Mężczyzna długo nie przyznawał się do winy i odwoływał się od wyroku skazującego go na więzienie, jednak sąd zdecydował, że ostatecznie trafi on za kratki. Wyrok wzbudził wielkie emocje u ofiary piłkarza. 

Wiadomości, jakie napłynęły do nas z Argentyny, są naprawdę szokujące. Znany kibicom piłkarz z tego kraju dopuścił się strasznego przestępstwa. Sportowiec znęcał się fizycznie, a także wykorzystywał seksulanie młodą kobietę, za co spotkała go należyta kara.

Piękna polska siatkarka zaskoczyła wszystkich. Tak odważnego zdjęcia jeszcze nie opublikowała (FOTO)Piękna polska siatkarka zaskoczyła wszystkich. Tak odważnego zdjęcia jeszcze nie opublikowała (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
  2. Pilny apel Ministerstwa do Polaków. Chodzi o wczasy tysięcy ludzi


Wiadomości o zbrodni piłkarza zszokowały kibiców

Niestety smutne wiadomości dotarły do nas dzisiaj z Argentyny. Znany piłkarz, którego chcielibyśmy jedynie opisywać z uwagi na boiskowe popisy, został właśnie uznany za winnego popełnienia strasznej zbrodni. Alexis Zarate, były młodzieżowy reprezentant południowoamerykańskiego kraju został skazany na karę pozbawienia wolności w związku ze znęcaniem się nad młodą kobietą. Piłkarz dopuścił się również wykorzystania seksualnego ofiary.

Do przestępstwa miało dojść jeszcze w 2014 roku. Od tego momentu rozpoczęły się problemy z prawem Zarate, które jednocześnie przekreśliły jego piłkarską karierę. Od 2018 roku pozostaje on bez klubu. Wcześniej grał dla Independiente Buenos Aires i w łotewskim Metalurgsie Lipawa. W 2017 roku Zarate został skazany przez argentyński sąd na karę sześciu i pół roku pozbawienia wolności, jednak nie trafił on od razu do aresztu. Zabroniono mu natomiast opuszczać kraj i przebywać poza domem przez dłużej niż dobę.

Robert Lewandowski jednak trafi do Realu? Robert Lewandowski jednak trafi do Realu? "Królewscy" złożyli nową ofertęCzytaj dalej


Sąd skazał piłkarza na karę więzienia

“Mundo Deportivo” informuje, że w piątek Alex Zarate trafił do aresztu. Sąd odrzucił apelację obrońców piłkarza i utrzymał wyrok skazujący go na karę sześciu i pół roku więzienia. Reprezentująca w sądzie ofiarę przestępstwa prawniczka Raquel Hermida Leyenda przyznała, że po usłyszeniu wyroku sądu, ofiara i jej najbliżsi płakali ze szczęścia, że winnego spotka zasłużona kara.

- To było wielkie osiągnięcie. To zmienia orzecznictwo, wierząc ofierze i kontynuując dochodzenie oraz wykorzystując wiedzę psychologiczną i psychiatryczną w procesie znęcania się - stwierdziła Leyenda świeżo po zakończeniu procesu.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd wycofuje się z jednej z głównym obietnic? Media dotarły do nowych danych rządzących
  2. Ocieplenie klimatu nie na całym świecie? Jest jedno miejsce, które się ochładza
  3. Internauci kpią z Mateusza Morawieckiego. Premier sugeruje, że lepiej grać w Białymstoku, niż w Madrycie
  4. Bardzo złe wieści dotyczące polskiego sportu. Czterej zawodnicy z podejrzeniem wirusa COVID-19, odwołano mecz
  5. Arkadiusz Milik może trafić do giganta. Pojawiła się nieoczekiwana szansa
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News