Wiadomości
unsplash.com/ Andres F. Uran
Autor Mateusz Wysokiński - 5 Lipca 2020

Tragiczna informacja obiegła media. Młody gwiazdor utonął na oczach przyjaciół, miał zaledwie 24 lata

Wiadomości o śmierci młodych gwiazd sportu zawsze przynoszą wiele smutku w sercach kibiców, którzy nie mogą uwierzyć w przedwczesne odejścia swoich ulubieńców. Niestety, dzisiaj świat piłki nożnej stracił kolejnego gracza, który zginął w wyjątkowo smutnych okolicznościach. 24-letni gracz, który wyjechał świętować ukończenie studiów u swoich przyjaciół, zmarł na ich oczach. O odejściu gracza poinformował jego były klub, a sami kibice pogrążyli się w żałobie.

Wiadomości, które dotarły dziś do polskich mediów, są wyjątkowo smutne. Okazuje się, że świat piłki nożnej stracił kolejnego gracza, który odszedł z tego świata zdecydowanie za wcześnie. Młody mężczyzna, który w przeszłości zapowiadał się na wielkiego gracza zakończył żywot w wieku 24 lat. Piłkarz, który jeszcze nie tak dawno cieszył się z ukończenia studiów, utonął na oczach swoich najbliższych przyjaciół.\

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
  2. Zakaz wychodzenia z domów w turystycznym kurorcie. Władze Hiszpanii podjęły decyzję
Kamil Grosicki przypomniał o sobie kibicom. Polak huknął jak z armaty, bramkarz mógł tylko patrzeć (WIDEO)Kamil Grosicki przypomniał o sobie kibicom. Polak huknął jak z armaty, bramkarz mógł tylko patrzeć (WIDEO)Czytaj dalej

Wiadomości. Nie żyje 24-letni gracz. Utonął na oczach przyjaciół

Graczem, który stracił dziś życie jest Derrick Otim. Były piłkarz występującego w Championship Nottingham Forrest zdecydował kilka lat temu o zakończeniu przygody z piłką nożną, aby wyjechać na studia do Stanów Zjednoczonych. Tam też ukończył wymarzone studia i wyjechał świętować zdobycie dyplomu do domu przyjaciół. Ta decyzja kosztowała go życie.

W trakcie imprezy z powodu zakończenia studiów. Otim podjął decyzję o wzięciu kąpieli w Jeziorze Keowee.Wydawać by się mogło, że dla młodego, wysportowanego organizmu, przepłynięcie się nie będzie stanowić problemu. Niestety, 24-latek już nie wyszedł z wody.

Reprezentant Polski szczerze o problemach z alkoholem. Nikt go o to nie podejrzewałReprezentant Polski szczerze o problemach z alkoholem. Nikt go o to nie podejrzewałCzytaj dalej

Nottingham Forrest pogrążyło się w żałobie. Oficjalny komunikat klubu

Śmierć młodego piłkarza bardzo wstrząsnęła wszystkimi fanami dwukrotnego zdobywcy Pucharu Mistrzów. Klub poinformował o odejściu gracza i złożył kondolencje rodzinie i przyjaciołom zawodnika.

- Spoczywaj w pokoju, Derrick. Nottingham z przykrością dowiaduje się o śmierci byłego zawodnika akademii, Derricka Otima. Myśli wszystkich w klubie łączą się z jego rodziną i przyjaciółmi w tym tragicznym czasie - napisał angielski klub na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 13 tys. mandatów tylko z jednego powodu. Policja zapowiada, że nie będzie żadnej taryfy ulgowej
  2. Prawie dwutonowa asteroida przeleciała nad Tokio. Wybuch soniczny o sile 165 ton trotylu
  3. Dzika impreza Bayernu po zdobyciu mistrzostwa. Robert Lewandowski bawił się do upadłego
  4. Nie żyje wybitna postać polskiego sportu. Był pięciokrotnym mistrzem kraju
  5. Dwa gole reprezentanta Polski w Serie A. Został bohaterem meczu, Brzęczek w końcu na niego postawi? (WIDEO)
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News