Śmierć
Pixabay
Autor Bartosz Goluch - 6 Lutego 2020

Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci

Kolejne smutne wiadomości ze świata sportu. W tragicznym wypadku zginął 34-letni polski zawodnik. Mimo natychmiastowej próby reanimacji zmarł na miejscu. Osierocił trójkę dzieci.

Tragiczne wiadomości podał portal resinet.pl. Do tragedii doszło 1 lutego przed godz. 5.00, w rejonie Wiaduktu Tarnobrzeskiego w Rzeszowie. 34-letniego Dariusza Walasa śmiertelnie potrąciło nadjeżdżające auto. Były badmintonista Zelmeru Rzeszów zginął na miejscu.

Nie żyje medalista mistrzostw świata. Miał tylko 22 lataNie żyje medalista mistrzostw świata. Miał tylko 22 lataCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci pogrążyły w żałobie fanów sportu

Jak podają media, zawodnik wszedł na jezdnię z pasa zieleni wprost pod koła nadjeżdżającego mercedesa sprintera, którym kierował 46-letni mężczyzna. Kierowca nie miał szans na reakcję.

Na miejsce wypadku natychmiast przybyli ratownicy medyczni, którzy rzucili się na ratunek poturbowanemu sportowcowi. Niestety nie udało się go uratować. Właściciela mercedesa przebadano alkomatem. Był trzeźwy. Policja bada okoliczności wypadku. Wszystko wskazuje na to, że - mimo tak wczesnej pory - Dariusz Walas w pobliżu Wiaduktu Tarnobrzeskiego uprawiał jogging. Jak utrzymują znajomi tragicznie zmarłego, lubił aktywnie spędzać czas.

Przyjaciele wstrząśnięci śmiercią badmintonisty

Znajomi oraz trenerzy Walasa bardzo przeżyli tragiczny wypadek. "Był bardzo zdolny. Szkoda, że nie udało się go zatrzymać w klubie i dalej go prowadzić. Mógł w tym sporcie osiągnąć bardzo wiele" – napisał w mediach społecznościowych Władysław Kruk, były trener Walasa w Zelmerze Rzeszów.

Pogrzeb 34-letniego zawodnika odbył się 6 lutego na Cmentarzu Komunalnym Zwięczyca w Rzeszowie. Zawodnik osierocił troje dzieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki dramat napastnika reprezentacji Polski. Nie pojedzie na Euro, kibice nie mogą uwierzyć
  2. Świetne wiadomości z TVP. Znany dziennikarz przejdzie do stacji na Euro 2020
  3. Przerażające doniesienia ze świata sportu. Ofiary gwałtów postanowiły przerwać milczenie
  4. Krzysztof Piątek odmówił Mourinho. Napastnik poszedł za radą żony
  5. Legia Warszawa pozbywa się dwóch piłkarzy. Nie zobaczymy ich na boiskach Ekstraklasy
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News