Wiadomości nie żyje Mirosław Daszkiewicz
Andres F. Uran - Unsplash
Autor Piotr Bernaciak - 6 Maja 2020

Polscy fani usłyszeli przerażające wiadomości. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, podziwiały go miliony Polaków

Wiadomości mówiące o śmierci jednego z legendarnych sportowców wywołały ogromny smutek wśród milionów Polaków, którzy doskonale go pamiętali. Niestety, potwierdzono najgorsze informacje związane z odejściem mężczyzny. Lekarze informują, że niestety przegrał on walkę z ciężką chorobą, z którą zmagał się już od wielu lat.

Wiadomości mówiące o śmierci jednego z uwielbianych sportowców sprzed lat wywołały spore poruszenie wśród starszych fanów, którzy doskonale pamiętali wyczyny jednego z najpopularniejszych zawodowców w Polsce przed wieloma laty. W tamtych czasach miał on w naszym kraju bardzo wielu fanów, którzy bardzo chcieli być tak wspaniali jak on. Niestety, dziś dotarły do nas najgorsze informacje.

Dowiedzieliśmy się, że idol wielu Polaków sprzed lat nie żyje. Wiadomości zostały potwierdzone przez największe polskie media, które informują, że odszedł od nas człowiek będący wzorem dla milionów rodaków. Nie wszyscy wiedzieli o strasznej chorobie, z którą zmagał się od bardzo wielu lat. To właśnie ta dolegliwość ostatecznie doprowadziła do jego śmierci.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Adam Małysz ujawnił tajemnicę skrywaną przez lata. Otrzymał propozycję, która zwaliła go z nógAdam Małysz ujawnił tajemnicę skrywaną przez lata. Otrzymał propozycję, która zwaliła go z nógCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci wielkiego Polaka zasmuciły fanów

Dziś media obiegły informacje o śmierci Mirosława Daszkiewicza, człowieka, który udowodnił wielu osobom, że każdy może osiągnąć piękną sylwetkę dzięki bardzo ciężkiej pracy. Mężczyzna był wręcz przykładem na to, że można zrobić nieprawdopodobną karierę w świecie kulturystyki nawet pomimo wielu ograniczeń związanych z życiem w czasach PRL. Na pewno nie było mu łatwo.

Mimo wszystko w tamtych czasach udało mu się osiągnąć gigantyczny sukces, jakim z pewnością jest tytuł Mister Uniwersum, wywalczony w 1991 roku podczas międzynarodowego konkursu w Katowicach. Daszkiewicz nie poprzestał na tym jednym sukcesie, udało mu się również sięgnąć po tytuł mistrza Europy, co do dziś pozostaje ogromnym sukcesem.

Laura Lewandowska przyszła dziś na świat. Ujawniamy znaczenie imienia córeczki Roberta i AnnyLaura Lewandowska przyszła dziś na świat. Ujawniamy znaczenie imienia córeczki Roberta i AnnyCzytaj dalej

Wiadomości wywołały ogromny żal

Dziś podano najsmutniejsze wiadomości dotyczące śmierci Mirosława Daszkiewicza. Mężczyzna zmarł w wieku 60 lat po wielu latach zmagania się z chorobą, która wyniszczyła jego organizm. W ostatnich latach swojego życia wciąż był on powszechnie kojarzony, prowadził jedną z najpopularniejszych siłowni w Żaganiu w pobliżu Areny Żagań. Jego odejście to wielka strata dla polskiego sportu.

Swój żal zaczęli już wyrażać także polscy kibice, którzy byli fanami jego niesamowitej sylwetki przed wieloma laty. Mirosław Daszkiewicz nie żyje. Miał 60 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna śmierć, chciała zrobić zdjęcie. Jej ciało nie było w całości, gdy je znaleźli
  2. Kandydat na prezydenta Polski został zatrzymany przez policję
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Biedronka sprzedawać będzie też w niedziele. Sieciówka znalazła sposób, zaczyna 10 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News