Wiadomości
AFP/EAST NEWS
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 6 Września 2020

Słynny piłkarz wykluczony z drużyny. Wszystko przez prostytutki i obsceniczny film

Wiadomości na temat organizowanego przez UNICEF meczu charytatywnego Soccer Aid szokują. Z udziału w spotkaniu wykluczono jedną z legend futbolu, która swoim zachowaniem udowodniła, że jest niegodna występu w rozgrywanym w szczytnym celu sparingu.

Soccer Aid to organizowany co roku sparing z udziałem piłkarzy i celebrytów. Podczas wydarzenia zbierane są pieniądze na rzecz potrzebujących. Jednym z uczestników spotkania miał być Yaya Toure - były gracz m.in. Barcelony i Manchesteru City. Powodem wykluczenia Iworyjczyka była wiadomość, którą wysłał pozostałym uczestnikom wydarzenia na komunikatorze WhatsApp.

Jakub Błaszczykowski bronił honoru Polaków w Niemczech. Omal nie doszło do bójki (WIDEO)Jakub Błaszczykowski bronił honoru Polaków w Niemczech. Omal nie doszło do bójki (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski poruszył sercami tysięcy Polaków. Pokazał zdjęcie z córką, które rozczuli każdego (FOTO)
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

Wiadomości o Yayi Toure szokują. Piłkarz obiecał kolegom udział w orgii

Jak donosi "The Sun", Toure opublikował film porno i zaproponował, że może przyprowadzić do pięciogwiazdkowego hotelu "19 dziewczyn takich jak ta z wideo". Zachowanie Iworyjczyka wydaje się szczególnie niestosowne, biorąc pod uwagę, że w grupie były również kobiety (m.in. piłkarki Julie Fleeting i Lianne Sanderson oraz piosenkarka Chelcee Grimes).

Wielu członków grupy było oburzonych propozycją Toure i zażądało wykluczenia go z udziału w charytatywnym spotkaniu. Tak też się stało. Piłkarz próbował naprawić sytuację, publikując przeprosiny. - Chciałbym przeprosić wszystkich zaangażowanych w Soccer Aid za niestosowny żart, którego bardzo żałuję. To miał być żart, ale zabrakło dogłębnego rozważenia uczuć pozostałych uczestników. W ciągu kilku minut usunąłem żarty i natychmiast przeprosiłem wszystkich w grupie - oświadczył.

Justyna Żyła znalazła nową miłość swojego życia? Piotr może załamać się z zazdrości, zdjęcia mówią wszystko (FOTO)Justyna Żyła znalazła nową miłość swojego życia? Piotr może załamać się z zazdrości, zdjęcia mówią wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Toure się kaja, organizatorzy niewzruszeni

Piłkarz podkreślił, że chce wziąć pełną odpowiedzialność za swój błąd. - To smutne, że mój niestosowny żart przyciągnął uwagę, która powinna być całkowicie skupiona na pięknie tego charytatywnego meczu. Niezależnie od okoliczności chcę wziąć na siebie pełną odpowiedzialność. Jestem dorosłym mężczyzną, który nie powinien zajmować się takimi żartami - oznajmił Toure, który ma żonę Ginę i troje dzieci.

Mleko się jednak rozlało, a Toure został odsunięty od występu. Jak poinformował rzecznik imprezy, organizatorzy Soccer Aid przeprowadzili z Iworyjczykiem rozmowę, w której poinformowali go o swojej decyzji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czternasta emerytura z dokładną kwotą. Nie każdy dostanie całość, jest limit
  2. Samolot przyszłości wzbił się w powietrze. Wygląda jak statek kosmiczny i jest ekologiczny
  3. Krzysztof Stanowski grzmi po meczu reprezentacji Polski. Na oczach tysięcy widzów padły mocne słowa
  4. Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratować
  5. To już prawie pewne. Legia Warszawa straci swoją młodą gwiazdę. Klub ma rozmawiać nie tylko z Napoli
  6. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News