Wiadomości
Twitter Purely Football
Autor Piotr Mika - 7 Października 2020

Chuligani znęcali się nad bezdomnym mężczyzną. Nagle do akcji wkroczył słynny piłkarz i zrzedły im miny (FOTO)

Wiadomości o tym, że jeden z czołowych zawodników świata pomógł potrzebującemu, szybko obiegły media. Choć cała sytuacja miała miejsce pod koniec września, to teraz udało się potwierdzić, że to właśnie jedna z gwiazd światowego futbolu stanęła w obronie bezdomnego człowieka. Potwierdził on tym samym, że jest wielki nie tylko na boisku.

Wiadomości o wyczynie jednej z gwiazd Premier League bardzo szybko pojawiła się angielskich mediach, gdy tylko wszystko zostało potwierdzone nagraniami z kamer. Okazało się że jeden z najlepszych zawodników Liverpoolu, Mohamed Salah, stanął w obronie bezdomnego, którego zaczepiała grupa chuliganów. Egipcjanin nie bał się im postawić.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Potwierdzone: ING wprowadza spore podwyżki dla klientów. Opłat nie sposób uniknąć
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Iga Świątek wzruszyła nas do łez. Co za gra Polki, mamy finał, pękamy z dumyIga Świątek wzruszyła nas do łez. Co za gra Polki, mamy finał, pękamy z dumyCzytaj dalej

Wiadomości. Mohamed Salah odpędza chuliganów i pomaga bezdomnemu

Angielskie media nie mają już wątpliwości, że pod koniec września wyjątkową postawą wykazał się gwiazdor Liverpoolu, Mohamed Salah. 28-letni piłkarz nocą pojechał na stację benzynową, gdzie zauważył jak grupa ludzi obraża i zaczepia bezdomnego człowieka. Niewiele myśląc, Egipcjanin postanowił zainterweniować.

Salah podszedł do grupy osób obrażającej bezdomnego i powiedział, że nie mają prawa tak zwracać się do człowieka, bo sami mogą kiedyś znaleźć się w takiej sytuacji. Ci wyraźnie zmieszani całą sytuacją odpuścili. Potem piłkarz Liverpoolu poszedł do bankomatu, by wypłacić 100 funtów, które po chwili podarował bezdomnemu.

- Gdy usłyszał co do mnie mówili, odwórcił się, podszedł i powiedział "za kilka lat to możecie być wy" - relacjonował wspomniany mężczyzna, cytowany przez "The Sun" - Mo Salah jest w moich oczach prawdziwym bohaterem i chciałbym mu podziękować - dodał.

Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)Czytaj dalej

To nie jedyny dobry uczynek Salaha

Egipiski piłkarz nie po raz pierwszy udowodnił, że potrafi dzielić się swoją fortuną. Dwa lata temu Mohamed Salah sfinansował budowę centrum medycznego oraz szkoły dla dziewcząt w Egipcie. 28-letni skrzydłowy całkiem dobrze rozpoczął nowy sezon w Premier League, strzelając już 5 goli w 4 meczach Liverpoolu, choć w ostatnim spotkaniu The Reds zaprezentowali się katastrofalnie i przegrali z Aston Villą 2:7.

Źródło: goal.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. TVP testuje rewolucyjną technologię. Sygnał dotrze do niemal 6 milionów Polaków, wszystko przez sieć 5G
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Chwytający za serce występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Odcinek, który przejdzie do historii

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News