Nie żyje Tomas Carlovich
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 8 Maja 2020

Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, kochały go miliony na całym świecie

Wiadomości o śmierci uwielbianego gwiazdora świata sportu wywołały prawdziwą sensację wśród kibiców z całego świata, także z Polski. Lekarze przekazali najgorsze wiadomości, informując o szczegółach. Kibice pamiętający jego niesamowite wyczyny pogrążyli się w żałobie na wieść o śmierci ukochanego zawodnika.

Wiadomości dotyczące śmierci jednego z najwybitniejszych piłkarzy w historii Ameryki Południowej wywołały ogromny smutek u kibiców z całego świata, którzy doskonale pamiętali jego dokonania na arenie międzynarodowej. W pamięci zapadały im między innymi zwody, którymi potrafił czarować przez bardzo wiele lat, na nowo definiując zasady dryblingu w futbolu.

Niestety, dziś piłka nożna straciła jedną ze swoich najbardziej wyrazistych i charakterystycznych postaci. Nie trzeba dodawać, że kibice wciąż nie mogą pogodzić się z informacją o tym, że ich idol sprzed lat nie żyje. Do dziś dzieci na boiskach starają się naśladować jego wyczyny, które wyglądały wyjątkowo efektownie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Media przekazały Polakom tragiczne informacje. Nie żyje 18-letnia gwiazda, miała przed sobą całe życieMedia przekazały Polakom tragiczne informacje. Nie żyje 18-letnia gwiazda, miała przed sobą całe życieCzytaj dalej

Wiadomości wywołały smutek u kibiców

Dziś wieczorem dotarły do nas smutne wiadomości mówiące o tym, że nie żyje Tomas "El Trinche" Carlovich, jeden ze słynnych argentyńskich piłkarzy, który w czasach swojej profesjonalnej kariery pokazywał, że w futbolu może znaleźć się element fantazji. To właśnie on wymyślił wiele niekonwencjonalnych zwodów, w tym podwójną siatkę, którą do dziś naśladują nawet amatorzy.

Lekarze podali wiadomości o tym, że Tomas "El Trinche" Carlovich zmarł w wieku 74 lat. Były piłkarz argentyńskiego Rosario przez lata prezentował się wyśmienicie i był idolem samego Diego Maradony, lecz z własnego wyboru nigdy nie zagrał w reprezentacji. Kilka dni temu padł ofiarą kradzieży roweru, po której nieoczekiwanie trafił do szpitala w ciężkim stanie.

Anna Lewandowska nie mogła już dłużej milczeć. Opowiedziała całą prawdę o zatrważającym dzieciństwieAnna Lewandowska nie mogła już dłużej milczeć. Opowiedziała całą prawdę o zatrważającym dzieciństwieCzytaj dalej

Wiadomości brzmią bardzo przykro

Tomas Carlovich nie był już młodym człowiekiem i tak trudne przeżycie, jak walka ze złodziejem, mogło przyprawić go o niemały strach, który zakończył się ostatecznie tragedią. Miliony kibiców z całego świata przesyłają już kondolencje rodzinie zmarłego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cejrowski oskarża polski rząd o ukrywanie prawdy o koronawirusie. Wzywa Polaków do sprzeciwu
  2. Od jutra zmiany w robieniu zakupów. Uwielbiany dyskont ominie zakaz handlu
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Nawet 40 tys. kierowców może stracić prawo jazdy. Trzy nowe przepisy mogą wielu pogrążyć

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News