Wiadomości
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Lipca 2020

Uwielbiany mistrz świata wyszedł na ryby. Niestety, nie żyje. Przyczyna śmierci 32-latka zmroziła nam krew w żyłach

Wiadomości o śmierci dwukrotnego mistrza świata zaszokowały fanów sportu na całym świecie. Wcześniejsze niepokojące informacje o tragicznym zdarzeniu, do jakiego doszło z udziałem sportowca, gdy spędzał on czas wolny w swojej ojczyźnie, okazały się niestety prawdziwe. Mężczyzna stracił życie mimo szybko podjętej akcji ratunkowej.

Wiadomości, jakie obiegły dzisiaj światowe media, zasmuciły kibiców. Potwierdziły się informacje o tragicznej śmierci znanego mistrza świata. To kolejny wybitny przedstawiciel świata sportu, który odszedł od nas w ostatnich miesiącach.

Anna Lewandowska pochwaliła się niebywałą fotografią. Wraz z mężem i dziećmi udali się na wakacje, o których może śnić każdy Polak (FOTO)Anna Lewandowska pochwaliła się niebywałą fotografią. Wraz z mężem i dziećmi udali się na wakacje, o których może śnić każdy Polak (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Słynny zawodnik zginął w potwornej katastrofie. Razem z nim odeszła trójka jego dzieci
  2. Zginęły dzieci. Dramat nad Bałtykiem, który niczego nie nauczył. Mija dwa lata od porażającej tragedii


Wiadomości o szokującej śmierci mistrza świata obiegły świat

W środę rano w zagranicznych mediach pojawiły się niepokojące informacje o śmierci dwukrotnego mistrza świata i uczestnika igrzysk olimpijskich Australijczyka Alexa Pullina. Doskonale znany wszystkim sympatykom sportów zimowych snowboardzista startował w najważniejszej imprezie sportowej świata w 2012, 2014 i 2018 roku. Teraz niestety otrzymaliśmy oficjalnie potwierdzenie, że zawodnik zginął w tragicznych okolicznościach.

Ciało Pullina zostało wyłowione z wody u wybrzeży plaży Gold Coast w Australii. Mężczyzna został zauważony przez przypadkowe osoby na jednej ze sztucznych raf. Lokalne służby podjęły próbę uratowania sportowca, jednak było już za późno. Reanimacja nie przyniosła skutku. Jak się okazało, Alex Pullin zginął podczas podwodnego łowienia ryb.

Piękna polska gwiazda dostawała pogróżki. Piękna polska gwiazda dostawała pogróżki. "Hejterzy życzyli mi śmierci"Czytaj dalej


Znany snowboardzista utonął podczas nurkowania

- Społeczność Snow Australia jest zszokowana i zasmucona nagłą śmiercią trzykrotnego Olimpijczyka, Alexa Pullina, który zginął łowiąc ryby przy Gold Coast. Składamy najgłębsze kondolencje rodzinie Alexa, kolegom z zespołu oraz sztabowi szkoleniowemu - napisała na swoim profilu na Twitterze organizacja Snow Australia, do której należał zmarły snowboardzista.

Największymi osiągnięciami australijskiego sportowca było trzykrotne wzięcie udziału w zawodach podczas igrzysk olimpijskich oraz wywalczenie tytułu mistrza świata. Na najwyższym stopniu podium tej prestiżowej imprezy Pullin stawał w 2011 roku w La Moila i w 2013 roku w Stoneham. Alex Pullin miał 32 lata.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalna zmiana w bankach, oszczędności będą się topić w zastraszającym tempie? Można dużo stracić
  2. Przyszłość CD-Action przesądzona. Wiemy co stanie się z legendarnym czasopismem
  3. Justyna Kowalczyk grilluje prezydenta Andrzeja Dudę. "Ręce opadają"
  4. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  5. Polski klub kupił mistrza świata. Będzie dużym wzmocnieniem dla drużyny
  6. Nowy mandat pogrąży polskich kierowców? Nawet 500 złotych dla właścicieli benzyn i Diesla

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News