Wiadomości
Pixabay
Autor Piotr Mika - 9 Lipca 2020

36-letni piłkarz zginął w wypadku na motorze. Osierocił trójkę dzieci

Wiadomości o śmierci kolejnego sportowca dotarły do nas dziś rano. 36-letni piłkarz zginął w wypadku drogowym w swojej ojczyźnie, pozostawiając żonę oraz trójkę dzieci. Zarówno federacja jak i koledzy z reprezentacji nie mogą odżałować jego straty.

Wiadomości o śmierci piłkarza podała krajowa federacja, przy okazji przybliżając sylwetkę sportowca, który od 2011 roku reprezentował kadrę narodową. Pod postem możemy znaleźć wiele komentarzy zasmuconych kibiców, którzy nie mogą pogodzić się ze śmiercią młodego człowieka i składających kondolencje jego rodzinie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Słynny zawodnik zginął w potwornej katastrofie. Razem z nim odeszła trójka jego dzieci
  2. Kolejny kraj wprowadza nowe regulacje przekraczania granicy. Ważna informacja dla tysięcy Polaków
Niezrozumiała decyzja TVP w sprawie meczów Ekstraklasy. Nie zobaczymy hitów, decyzja telewizji wzburzyła fanówNiezrozumiała decyzja TVP w sprawie meczów Ekstraklasy. Nie zobaczymy hitów, decyzja telewizji wzburzyła fanówCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci Hafiza Rahima obiegły świat

37-letni singapurski zawodnik miał za sobą całkiem udaną karierę klubową, jednakże przez kontuzje nie mógł rozwinąć się na miarę swojego talentu. W 2001 roku dostał nagrodę dla najlepszego zawodnika poniżej 18 roku życia, jednak później jego postępy zahamowały trzy kontuzje kolana. Największe sukcesy klubowe Rahim święcił w Geylang United oraz Warriors FC. Z tą pierwszą drużyną grał w 2009 roku w finale Pucharu Singapuru, w którym zdobył jedynego gola zapewniając swojej drużynie pierwszy tytuł w historii.

W 2014 roku jako zawodnik Warriors trafił do siatki w ostatnim meczu sezonu, przypieczętowując zwycięstwo swojego klubu w S-League. W lidze rozegrał ponad 200 spotkań, a występował także w zespołach Gombak United, Home United oraz Tampines Rovers. Na debiut w seniorskiej reprezentacji Singapuru czekał aż do 2011 roku i rozegrał dla niej 9 spotkań, strzelając jedną bramkę. Hafiz Rahim grał na pozycji pomocnika oraz napastnika.

Na kogo zagłosuje Bartosz Kurek w wyborach prezydenckich? Padły wymowne słowaNa kogo zagłosuje Bartosz Kurek w wyborach prezydenckich? Padły wymowne słowaCzytaj dalej

Koledzy z kadry żegnają Hafiza

Bardzo ciepło o tragicznie zmarłym zawodniku wypowiadał się bramkarz reprezentacji Hassan Sunny, dla którego wiadomości o śmierci Hafiza były prawdziwym ciosem - Zawsze był pozytywnie nastawiony. Widziałem go nawet w zeszłym tygodniu w lesie, kiedy trenowałem, ale ze względu na restrykcje nie mogliśmy ze sobą rozmawiać. Udało nam się pomachać do siebie - wspomina jego kolega z reprezentacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znaczne zmiany w doręczaniu listów. Pandemiczny przepis okazał się absurdalny
  2. Samsung planuje sprzedaż nowych telefonów bez ładowarek
  3. Justyna Kowalczyk grilluje prezydenta Andrzeja Dudę. "Ręce opadają"
  4. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  5. Polski klub kupił mistrza świata. Będzie dużym wzmocnieniem dla drużyny
  6. Nowy mandat pogrąży polskich kierowców? Nawet 500 złotych dla właścicieli benzyn i Diesla

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News