Wiadomości nie żyje
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 10 Kwietnia 2020

Zmarła światowa gwiazda sportu. Odszedł w bardzo młodym wieku, przyczyna jest bardzo przykra

Wiadomości o śmierci młodej gwiazdy sportu wyjątkowo zasmuciły fanów sportu z całego świata. Nie da się ukryć, że przyczyny odejścia zawodnika są bardzo smutne, a wręcz dramatyczne. Wszystko zostało ujawnione przez dziennikarzy.

Wiadomości dotyczące odejścia znanego sportowca spadły na nas jak grom z jasnego nieba. Nikt nie mógł spodziewać się tak przykrej informacji, gdy zawodnik nie zgłaszał żadnych problemów zdrowotnych i nic nie wskazywało na to, by stan jego zdrowia miał się nagle pogorszyć. Niestety, pojawiły się wieści przekazane przez dziennikarzy, które wprawiły wielu kibiców w osłupienie.

Niestety, brzmią one wyjątkowo dramatycznie. Dowiadujemy się, że zawodnik zmarł w wieku zaledwie 30 lat. Był zdecydowanie za młody, by kończyć swoją karierę, mógł mieć przed sobą jeszcze wiele pojedynków, jednak niestety jego życie zakończyło się w bardzo brutalny sposób.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mistrz świata zamordowany przed swoim domem. Sportowiec osierocił trójkę dzieci
  2. Świąteczne zakupy w czasie pandemii. Trzeba o tym pamiętać
Nie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarzaNie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarzaCzytaj dalej

Wiadomości zasmuciły tysiące fanów

David McKinney, dziennikarz zajmujący się zawodowym MMA, opublikował smutny wpis dotyczący śmierci 30-letniego Isaiaha Chapmana. Walczył on w galach Bellator, które są znane kibicom z całego świata. Niestety, dziś pojawiły się smutne wiadomości dotyczące śmierci mężczyzny. Doszło do niej na parkingu tuż pod domem 30-letniego zawodnika MMA.

Okazuje się, że został on postrzelony. Policja nie potwierdziła tej wersji zdarzeń, informując jedynie, że padły strzały, jednak dziennikarze dotarli do informacji, że zmarłym jest właśnie Isaiah Chapman. Jak informuje sport.pl, wieści o śmierci zawodnika zostały potem potwierdzone przez przedstawicieli federacji Bellator, wobec czego kibice nie mogą mieć żadnych wątpliwości.

Najpiękniejsza gwiazda sportu podała publicznie swój numer telefonu. Fani są zachwyceniNajpiękniejsza gwiazda sportu podała publicznie swój numer telefonu. Fani są zachwyceniCzytaj dalej

Wiadomości. Nie żyje gwiazdor sportu

Isaiah Chapman dopiero niedawno podpisał oficjalny kontrakt z Bellatorem. Zapracował na niego poprzez lata udanych występów w oktagonie jako zawodnik wagi koguciej w innych federacjach. Niestety fani nie zobaczą już ani jednego pojedynku z jego udziałem. Isaiah Chapman miał 30 lat. Osierocił trójkę małych dzieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy możesz na święta jechać do rodziny? Wszystko jasne, nie ma wątpliwości
  2. Incydent na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej. Policja zareagowała natychmiast
  3. Andrzej Gołota ma problemy przez epidemię. Jego żona mówi o "rozpaczy i tęsknocie" (FOTO)
  4. Był obrzucany bananami i oskarżany o fałszerstwo. W końcu postanowił wyjechać z Polski
  5. Reprezentant Polski złamał rządowe rozporządzenia. Interweniowała policja
  6. Nieoficjalne: Rząd luzuje zakazy. Otworzy niektóre sklepy w galeriach handlowych, ale tylko z określonych branż

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News