Nie żyje działacz
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 11 Marca 2020

Zmarł założyciel jednego z kultowych polskich klubów. Potwierdzono smutne doniesienia, był prawdziwą legendą

Wiadomości o śmierci jednego z najbardziej zasłużonych polskich działaczy zostały potwierdzone przez klub. Odeszła prawdziwa legenda polskiego futbolu, która zapisała się w historii polskiego sportu.

Wiadomości o tym, że nie żyje mężczyzna, który zapisał się w historii sportu w naszym kraju, zasmuciły tysiące fanów. Wiele lat temu postanowił on założyć klub sportowy w jednym z największych miast w naszym kraju, by działać przy nim przez kolejne dziesiątki lat w różnych funkcjach. Sam mógł przyglądać się, jak jego ukochana drużyna osiąga wielkie sukcesy na arenie krajowej i zyskuje coraz lepszą reputację.

Norbert Betlejewski starał się pomagać swojemu ukochanemu klubowi aż do ostatnich chwil, nawet pomimo tego, że nie pełnił już w drużynie żadnej funkcji, jednak mimo wszystko nadal interesowały go losy drużyny, którą przed wieloma laty założył. Dziś poznaliśmy smutne informacje dotyczące jego odejścia.

Gwiazda PSG z podejrzeniem koronawirusa. Piłkarz przechodzi testy medyczneGwiazda PSG z podejrzeniem koronawirusa. Piłkarz przechodzi testy medyczneCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci legendy zasmuciły fanów

Rafał Betlejewski był jednym z współzałożycieli Elany Toruń w 1968 roku. Klub postanowił podzielić się z kibicami smutną informacją, publikując zdjęcie jednej z pierwszych legitymacji członkowskich w klubie. Betlejewski nie występował w nim jako piłkarz, lecz z początku był kierownikiem drużyny, która zaczynała grę od najniższego poziomu rozgrywkowego.

- W wieku 97 lat we wtorek 10 marca zmarł Norbert Betlejewski, jeden z założycieli Elany Toruń. Składamy kondolencje rodzinie Pana Norberta. O pogrzebie będziemy informować w osobnym wpisie tuż po tym jak zostanie ustalony dzień i miejsce pochówku - czytamy w komunikacie Elany Toruń na Facebooku.

Przykre wieści ws. Dawida Kubackiego. Nasz zawodnik traci szanse na życiowy sukcesPrzykre wieści ws. Dawida Kubackiego. Nasz zawodnik traci szanse na życiowy sukcesCzytaj dalej

Wiadomości zostały potwierdzone przez klub

Wielu fanów toruńskiej Elany zaczęło składać kondolencje rodzinie zmarłego pod wpisem na Facebooku. Wiadomości podane przez Elanę zasmuciły wiele osób, które pamiętają początki istnienia drużyny piłkarzy w Toruniu.

Obecnie Elana Toruń występuje w II lidze, a więc na trzecim poziomie rozgrywkowym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"
  2. Trzy nowe przypadki koronawirusa w Polsce, w tym jeden w Warszawie. Do akcji wkracza policja
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News