nie żyje
youtube.com/ SlowTV Relax&Background
Autor Mateusz Wysokiński - 11 Kwietnia 2020

Przerażające wiadomości dotarły do Polski. Nie żyje młody gwiazdor, lekarze nie byli w stanie mu pomóc

Wiadomości płynące z USA przeraziły wielu kibiców na całym świecie. Nie żyje jedna z młodych gwiazd, która ostatnimi czasy przebywała w szpitalu po wylewie krwi do mózgu. Jego były klub wydał w tej sprawie odpowiednie oświadczenie, a miłośnicy sportu na całym świecie pogrążyli się w żałobie po śmierci kultowej postaci.

Wiadomości płynące z NHL są wyjątkowo smutne. Młody gwiazdor, który ostatnimi czasy trafił do szpitala po wylewie krwi do mózgu, przegrał walkę o swoje życie. O jego odejściu poinformował były klub sportowca, a wszyscy jego bliscy i kibice pogrążyli się w żałobie. Sportowiec miał zaledwie 25 lat.

Polscy kibice zamarli. 20-letni piłkarz zginął pod własnym domem w WielkanocZ OSTATNIEJ CHWILI: Polscy kibice zamarli. 20-letni piłkarz zastrzelony pod własnym domem w WielkanocCzytaj dalej

Wiadomości. Nie żyje młoda gwiazda sportu, przegrał z wylewem

Osobą, która zmarła dziś jest hokeista Edmonton Oilers, Colby Cave. Kanadyjczyk, który w swojej karierze przywdziewał także barwy Boston Bruins, trafił w tym tygodniu do szpitala po wylewie krwi do mózgu. Zawodnik NHL stoczył skomplikowaną walkę o życie, a przez cały czas czuwała przy nim jego żona - Klub z Kanady prosił za pośrednictwem Twittera o modlitwę i wsparcie dla hokeisty w tym wyjątkowo ciężkim stanie.

- Prosimy o modlitwę za Colbyego, a nasze myśli są z jego żona Emily - napisano w oświadczeniu Kanadyjczyków.

Anna Lewandowska zdradziła swój wielkanocny sekret. Przepis na mazurka, który rozpływa się w ustachAnna Lewandowska zdradziła swój wielkanocny sekret. Przepis na mazurka, który rozpływa się w ustachCzytaj dalej

Były klub wspomina Colby'ego

Śmierć 25-latka wstrząsnęła całym środowiskiem hokejowym w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Szczególnie rozpaczają po hokeiście koledzy z Boston Bruins, którzy wydali specjalne oświadczenie po śmierci swojej byłej gwiazdy.

- Jestem tak zszokowany i zasmucony, słysząc te okropne wieści. Trudno wyrazić moje uczucia w słowach. Miałem szczęście grać w hokeja z Colbym. Był naszym kapitanem i przywódcą. To był niezapomniany moment, kiedy zagraliśmy razem w NHL dla Boston Bruins. Był niesamowitą osobą, graczem i przyjacielem. Przesyłam moje najgłębsze kondolencje Emily i rodzinie Cave. Spoczywaj w pokoju Colby. - wspomina zawodnika gwiazdor Bruins, Jake DeBrusk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Rewolucja w piłce nożnej. FIFA zmienia zasady ws. rzutów karnych i VAR
  4. Anna Lewandowska zdradziła swój wielkanocny sekret. Przepis na mazurka, który rozpływa się w ustach
  5. Nagły zwrot ws. kontraktu Jerzego Brzęczka. PZPN nie ufa selekcjonerowi
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

źródło: RMF.FM.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News