Nie żyje sędzia
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 11 Września 2020

Media podają dalej tragiczną informację. Nie żyje znany sędzia piłkarski

Wiadomości o śmierci znanego sędziego zaskoczyły wszystkich kibiców piłki nożnej, którzy jeszcze niedawno mieli okazję oglądać go na murawie. Fani nie potrafili wierzyć w informacje podawane przez media z całego świata.

Wiadomości o odejściu znanego sędziego piłkarskiego wywołały gigantyczne zaskoczenie wśród fanów z całego świata. Jeszcze niedawno mieliśmy możliwość oglądania poczynań arbitra, który sędziował wiele ważnych spotkań na najwyższym krajowym poziomie. To właśnie dlatego informacja o jego nagłej śmierci wywołała wielkie poruszenie wśród kibiców.

Niestety, media z całego świata od rana potwierdzają, że wieści podawane przez kibiców nie są plotką. Coraz więcej osób dołącza się do kondolencji po odejściu jednego z arbitrów, który miał bardzo duży wpływ na krajowy futbol.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pilne informacje z ostatniej chwili. Koronawirus w PZPN, dwie osoby są zakażone, znamy szczegóły
  2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba
Gwiazda Ekstraklasy wróci do Polski? Trener potwierdza, transfer jest bliskoGwiazda Ekstraklasy wróci do Polski? Trener potwierdza, transfer jest bliskoCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci sędziego zaskoczyły kibiców

Sebastien Desiage od wielu lat prowadził spotkania we francuskiej Ligue 1, jak również na jej zapleczu (Ligue 2). Był to arbiter międzynarodowy UEFA, wyróżniany przez federację za swoją doskonałą pracę. Nagradzano go możliwością prowadzenia spotkań na szczeblu międzynarodowym, zarówno w rozgrywkach klubowych w Lidze Europy, jak i na szczeblu reprezentacyjnym, w eliminacjach Euro 2016.

Sędzia od lat zasiadał w komisji sędziowskiej we Francji, jednak od pewnego czasu jego działalność została zawieszona przez walkę z ciężką chorobą, z którą się zmagał. Pomimo tego nikt nie spodziewał się tak smutnej informacji, która dotarła do nas z samego rana. Kibice zaczęli masowo składać kondolencje rodzinie zmarłego.

Znamy oceny piłkarzy w grze FIFA 21. Miejsce Roberta Lewandowskiego zaskoczyłoZnamy oceny piłkarzy w grze FIFA 21. Miejsce Roberta Lewandowskiego zaskoczyłoCzytaj dalej

Wiadomości. Nie żyje ceniony arbiter

Noel le Graet, prezes FFF (francuskiego związku piłki nożnej) złożył już kondolencje rodzinie zmarłego. Przyznał również, że całe środowisko piłkarskie we Francji jest zszokowane informacją o nagłym odejściu wielkiego arbitra, ale również dobrego przyjaciela.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 13. emerytura wywołuje spore problemy. Wielu seniorów chcąc otrzymać pomoc musi przedstawić oświadczenie
  2. Energia jądrowa przyszłości zatwierdzona. Reaktory atomowe trafią między innymi do Czech
  3. Już dzisiaj może dojść do prawdziwego hitu transferowego. Legia Warszawa sprowadza prawdziwą gwiazdę
  4. Gigantyczny skandal w Lidze Mistrzów. Miało dojść do wielkiego fałszerstwa, klub czuje się oszukany
  5. Była oficjalna oferta za Messiego. Wyciekły dokumenty, bajońskie sumy dla Argentyńczyka
  6. Zgubiła obrączkę zaraz po ślubie. Niewiarygodne, gdzie znalazła ją kilka dni przed 40. rocznicą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News