Wiadomości
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Maja 2020

Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szans

Wiadomości o tragicznej śmierci młodego sportowca dotarły do Polski. Kochający sport mężczyzna śmierć poniósł po tym, gdy u wybrzeży Kalifornii zaatakowało go dzikie zwierze. Ostatni taki przypadek miał miejsce wiele lat temu, co czyni zdarzenie jeszcze bardziej niewyobrażalnym. 

Wiadomości, jakie napłynęły ze Stanów Zjednoczonych, wprawiają w szok. 26-letni surfer stracił życie po ataku rekina. Tragiczne sceny nieopodal wybrzeża rozegrały się w Santa Cruz w stanie Kalifornia. Mężczyzna miał niewyobrażalnego pecha w starciu z bestią.

Nie żyje legenda Realu Madryt. Kibice Nie żyje legenda Realu Madryt. Kibice "Królewskich" pogrążeni w rozpaczyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media nie mają wątpliwości. Lewandowska jest w kolejnej ciąży, co za szczęście
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta


Wiadomości o tragicznej śmierci surfera wstrząsnęły światem

Tragiczne sceny rozegrały się w sobotę u wybrzeży Kalifornii. 26-letni Ben Kelly w weekendowe popołudnie zdecydował się surfować nieopodal brzegu plaży Maresa w mieście Santa Cruz. Jak poinformował portal surfer.com, mężczyzna został zaatakowany przez rekina. Nie znane są szczegóły starcia Kelly’ego z bestią, jednak jego rany okazały się na tyle poważne, że nie był on w stanie wydostać się samodzielnie z wody.

Na pomoc ruszyło mu dwóch innych surferów znajdujących się w pobliżu, Wspólnymi siłami zdołali wyciągnąć ofiarę ataku na brzeg. Mężczyźni natychmiast wezwali służby ratunkowe, jednak nim zdążyły one dotrzeć na miejsce tragicznego zdarzenia, Ben Kelly już nie żył. Obrażenia, których doznał w walce z rekinem, były zbyt rozległe. Wspomniany portal podał informację, że mężczyznę zaatakował najprawdopodobniej rekin biały, nazywany powszechnie ludojadem. Kilka dni przed wypadkiem zwierzęta te były widziane w okolicy.

Wielkie szczęście w domu Arkadiusza Milika. Partnerka piłkarza przekazała radosną nowinę (FOTO)Wielkie szczęście w domu Arkadiusza Milika. Partnerka piłkarza przekazała radosną nowinę (FOTO)Czytaj dalej


Mężczyzna zmarł wskutek ran odniesionych w walce z rekinem

Tragicznie zmarły Ben Kelly był wielkim pasjonatem surfingu. Prowadził własną firmę zajmującą się sprzedażą i konserwacją desek i sprzętu. - Odszedł, robiąc coś, co naprawdę kochał - powiedział w wywiadzie dla lokalnych mediów Peter Mel, legendarny surfer pochodzący właśnie z miasta Santa Cruz.

Tragedia jest tym większa, że od lat nie odnotowano u wybrzeży miast żadnego incydentu z udziałem rekinów. Ostatni tego typu atak ze strony zwierzęcia miał miejsce 16 lat temu. W 2004 roku również zakończył się śmiercią zaatakowanej osoby.

Źródło: surfer.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Lepiej zapytajcie Chiny". Prezydent USA nagle przerwał konferencję i opuścił spotkanie za granicą
  2. Ważna wiadomość dla restauracji. Nowa uchwała dotyczy ogródków
  3. Zbigniew Boniek zaatakował partię rządzącą. Jeden pomysł wzbudził jego gniew i wściekłość
  4. Zlatan Ibrahimović pochwalił się nowym samochodem. Ale cacko, auto jak marzenie (FOTO)
  5. Mało kto zdawał sobie sprawę. Adam Małysz zdradził wielki sekret. Prawda wyszła po latach
  6. Morawiecki o trzecim etapie znoszenia obostrzeń. Jest ważna deklaracja dotycząca Śląska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News