Wiadomości
pixabay
Autor Mateusz Wysokiński - 12 Maja 2020

Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje kochany przez miliony gwiazdor. Zostawił żonę i czwórkę dzieci

Wiadomości o śmierci zasłużonych sportowców są zawsze smutne. Szczególnie, kiedy żegnamy gwiazdy, które na zawsze zapisały się w historii dyscypliny. Dzisiaj media poinformowały o odejściu jednego z gwiazdorów, który zapisał się złotymi zgłoskami w dziejach swojego sportu. Mistrz, który wychował wielu wspaniałych graczy odszedł niespodziewanie, zostawiając czwórkę dzieci i zrozpaczoną żonę.

Wiadomości, które dotarły dziś do Polski są wyjątkowo smutne. Mistrz sportu, który zapisał się na zawsze w historii swojej dyscypliny miał w swoim dorobku wychowaniu wielu mistrzów i następców, którzy zostali wpisani do alei sław. Niestety, utytułowany sportowiec i trener odszedł dzisiaj i zostawił pogrążonych w żałobie kibiców, zawodników, ale także zrozpaczoną rodzinę.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodego sportowca. Dzika bestia rozszarpała go na strzępy, nie miał najmniejszych szans
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Otylia Jędrzejczak skrywała wielki dramat. Kiedy opowiedziała o śmierci swojego dziecka, zamarliśmyOtylia Jędrzejczak skrywała wielki dramat. Kiedy opowiedziała o śmierci swojego dziecka, zamarliśmyCzytaj dalej

Wiadomości spływające do Polski są wyjątkowo smutne. Nie żyje wielka postać sportu

Sportowcem i trenerem, który odszedł 11 maja jest legenda NFL i całego footballu amerykańskiego - John Teerlinck. Amerykanin, który w swojej karierze zawodniczej reprezentował barwy San Diego Chargers ( dzisiaj znanych jako Los Angeles Chargers) zapisał się w historii sportu dzięki swojej pracy trenerskiej. Przez lata odpowiadał za przygotowanie linii obronnych drużyn z NFL, w tym Denver Bronckos, Minnesota Vikings, a ostatnio Indianapolis Colts, gdzie pracował do 2012 roku.

Były zawodnik i trener był przez ostatnie lata na emeryturze, ale wciąż cieszył się uznaniem ze strony środowiska. W swojej karierze wychował wiele niezwykłych talentów, w tym Roberta Mathisa, Dwighta Freeneya, Chrisa Dolemana, Johna Randle, Kevina Greene'a, Bubbę Bakera i Neila Smitha. Randle, Doleman i Greene są z resztą uważani za jednych z najlepszych footballistów amerykańskich w historii i zostali wpisani do Hall of Fame swojej dyscypliny.

Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieciKamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieciCzytaj dalej

Teerlinck pozostawił kibiców i rodzinę w żałobie

Legendarny, amerykański sportowiec, który umarł w wieku 69 lat został pożegnany przez byłych wychowanków na mediach społecznościowych. Całe środowisko opłakuje mistrza sportu, który pozostawił pogrążoną w żałobię żonę Ann, jak też dzieci, Billa, Marka, Molly i Mary.

- Wieczny odpoczynek dla najlepszego trenera, jakiego miałem w historii - napisał legendarny gracz NFL, Robert Mathis na swoich mediach społecznościowych.74

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trafili na opuszczoną chatę pośrodku pustkowia w Polsce. Weszli do środka i aż przeszły ich ciarki, niewiarygodne
  2. Koronawirus w przedszkolu pod Warszawą. Trzy osoby zakażone. Placówka zamknięta do odwołania
  3. Bulwersujące zachowanie sponsorów. Zmuszali zawodniczkę w 8 miesiącu ciąży do niewyobrażalnych rzeczy
  4. Wielka afera w skokach narciarskich. Skandaliczne zachowanie organizatorów Pucharu Świata
  5. Wielkie szczęście w domu Arkadiusza Milika. Partnerka piłkarza przekazała radosną nowinę (FOTO)
  6. Bank Pekao wprowadził ogromną zmianę dla klientów. Pierwsze placówki już się przystosowały

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News