Wiadomości nie żyje Stanisław Roszkowski
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 12 Czerwca 2020

Polskie media przekazują czytelnikom najgorszą informację. Nagle zmarł Stanisław Roszkowski, był prawdziwą ikoną

Wiadomości o śmierci Stanisława Roszkowskiego obiegły dziś polskie media. Mężczyzna bez wątpienia może być uznawany za prawdziwą legendę polskiego sportu, a jego odejście jest gigantyczną stratą dla całego środowiska. Pan Stanisław był jedną z prawdziwych ikon sportu bez podziału na dyscypliny w naszym kraju.

Wiadomości o odejściu Stanisława Roszkowskiego wywołały potworny smutek u polskich kibiców, którzy pamiętali jego występy przed wieloma laty. Nie może to dziwić, bowiem w pewnych kręgach mężczyzna był uznawany za jedną z ikon sportu. Niestety, dziś ta ikona odeszła od nas. Informacja została podana przez polskie media, a kibice zaczęli wyrażać swój żal.

Nie da się ukryć, że Stanisław Roszkowski mógł być uznawany za jednego z najwybitniejszych sportowców w latach 70., co nie może dziwić, bowiem rzadko mamy do czynienia z zawodnikiem, który zdobywa tak wiele medali i wyróżnień. Wielu jest sportowców, którzy liczą na sukces w zawodach, jednak tylko nieliczni potrafią odnosić tak częste sukcesy, jak pan Stanisław.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Jazda rowerem po alkoholu może kosztować cię więcej niż myślisz. Grożą spore mandaty
  2. Seria poważnych wypadków w Tatrach, najgorszy na Rysach. Do akcji ruszył śmigłowiec
Ujawniono zarobki piłkarzy na Instagramie. Nie możemy uwierzyć w miejsce Roberta LewandowskiegoUjawniono zarobki piłkarzy na Instagramie. Nie możemy uwierzyć w miejsce Roberta LewandowskiegoCzytaj dalej

Wiadomości zostały przekazane przez polskie media

Wiadomości o śmierci Stanisława Roszkowskiego brzmią bardzo przykro. Odszedł od nas wybitny sportowiec, który swoją karierę rozpoczynał w latach 70. Był uznawany za największy polski talent w pchnięciu kulą i wróżono mu wielką karierę. Już od najmłodszych lat kariery Stanisław Roszkowski nie zawodził oczekiwań, osiągając spore sukcesy na imprezach sportowych.

Mężczyzna występował w zespołach Jagiellonii Białystok i AZS-AWF Warszawa i, co ciekawe, nie ograniczał się do tylko jednej dyscypliny. Postanowił także wziąć udział w zawodach podnoszenia ciężarów i w nich również osiągał sukcesy, takie jak mistrzostwo ówczesnego województwa białostockiego w wagach ciężkich.

Legenda Bayernu Monachium żegna się z drużyną. Był jednym z najważniejszych pracowników klubuLegenda Bayernu Monachium żegna się z drużyną. Był jednym z najważniejszych pracowników klubuCzytaj dalej

Wiadomości brzmią bardzo przykro

Po zakończeniu kariery sportowej Stanisław Roszkowski zaangażował się w pracę jako działacz sportowy, dzięki czemu dorobił się szacunku ze strony także tych młodszych kibiców. Miasto Łomża nadało mu nawet tytuł zasłużonego na niwie sportowej dla miasta.

Dziś zostały podane najsmutniejsze wiadomości dotyczące śmierci Stanisława Roszkowskiego. Odszedł nagle w wieku 76 lat. Informacje zostały potwierdzone przez media, a kibice z całego kraju zaczęli składać kondolencje rodzinie zmarłego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prawie co trzeci Polak nie ma oszczędności. Pracodawcy jednak coraz bardziej są skłonni do szybkiej pomocy
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)
  4. Kibic nie mógł obejrzeć meczu, więc wynajął dźwig i stanął nad trybunami. Niesamowite sceny w Ekstraklasie
  5. Mario Balotelli zakończy karierę piłkarską? Znany ekspert nie ma wątpliwości. Te słowa mogą oznaczać koniec
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News