Wiadomości koronawirus
Zestadionu.pl
Autor Łukasz Kowalski - 12 Października 2020

Czterech zawodników polskiej drużyny trafiło na kwarantannę. Dwa mecze przełożone, fatalne wiadomości z ekstraligi

Wiadomości, które przekazał Polski klub, zaniepokoiły kibiców. W niedzielę przeprowadzono w drużynie testy na obecność koronawirusa. Wszyscy zawodnicy, którzy zostali przebadani, otrzymali wynik pozytywny. Teraz przebywają na kwarantannie, na której pozostaną przez 10 dni.

Wiadomości, które przekazał Polski klub za pośrednictwem mediów społecznościowych, zmartwił kibiców. W drużynie przeprowadzono badania na obecność koronawirusa. Wszystkie przeprowadzone testy dały wynik pozytywny. Teraz chorzy przebywają na kwarantannie, na której pozostaną przez 10 dni.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Iga Świątek poruszyła nas do granic. Tuż po finale Rolanda Garrosa zrobiła coś pięknego, łzy same cisną się do oczu
  2. Nikt Ci nie przypomni, a opłata 125,40 zł jest absolutnie obowiązkowa. Na dodatek w 2021 roku będzie jeszcze wyższa
  3. Iga Świątek rozbiła bank na French Open. Dorobiła się wielkiej fortuny, może zarobić jeszcze więcej
Mecz reprezentacji Polski odwołany. Wszystko przez koronawirusaMecz reprezentacji Polski odwołany. Wszystko przez koronawirusaCzytaj dalej

Wiadomości z polskiego klubu zmartwiły kibiców

Problemy występującego w hokejowej Ekstralidze KH Energi Toruń zaczęły się w piątek. Czterech zawodników zgłosiło władzom klubu, że występują u nich objawy typowe dla zakażenia koronawirusem. Władze ligi w związku z tym odwołały niedzielny mecz Torunian z GKS-em Katowice. W klubie wdrożono wszystkie procedury bezpieczeństwa.

W niedzielę klub przekazał kibicom, że przebadano wszystkich zawodników, którzy zgłosili dolegliwości. Niestety wszystkie wyniki testów dały wynik pozytywny i zawodnicy zostali wysłani na kwarantannę. Władze ligi zdecydowały także o przesunięciu kolejnych meczów toruńskiego klubu, które były zaplanowane na 16 i 18 października.

Reprezentacja Polski zmienia trenera. Znamy nazwisko nowego selekcjoneraReprezentacja Polski zmienia trenera. Znamy nazwisko nowego selekcjoneraCzytaj dalej

Koronawirus w polskim klubie

- Przed kilkunastoma minutami poznaliśmy wyniku testu na obecność wirusa COVID-19 u naszych 4 zawodników. Wszystkie testy dały wynik pozytywny, w związku z tym, każdy z badanych otrzymał decyzję o 10 dniowej kwarantannie od dnia testu, czekamy również jeszcze na kolejne decyzje sanepidu. Nasi zawodnicy czuja się dobrze, mają w dalszym ciągu jedynie niewielkie objawy które spowodowały zastosowanie procedury sanitarnej - poinformował KH Enegra Toruń za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Torunianie zajmują wysokie czwarte miejsce w Polskiej Hokej Lidze. Mają 9 punktów straty do liderujących zawodników GKS-u Tychy, ale za to dwa spotkania rozegrane mniej. Zawodnicy z Torunia dwa lata temu wrócili do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Poprzedni sezon zakończyli na 8 miejscu w tabeli i awansowali do fazy play-off gdzie odpadli w ćwierćfinale po porażce z Tychami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. Najdziwniejsza misja kosmiczna w historii ludzkości? Wystrzelone w kosmos auto dotarło w niezwykłe miejsce
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Justyna Żyła zdradziła swój sekret na chorobę, z którą zmagają się miliony Polaków. Jej przepis to prawdziwa rewelacja (FOTO)
  6. Pamiętacie „Matki, żony i kochanki”? Poruszające słowa Anny Romantowskiej, serialowej Wiktorii, o byłym mężu

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News