Wiadomości nie żyje Shobushi
CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 13 Maja 2020

Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje kultowy gwiazdor, miał dopiero 28 lat, zatrważające informacje

Wiadomości o śmierci 28-letniego gwiazdora wywołały ogromne poruszenie wśród fanów z całego świata. Niestety okazało się, że mężczyzna zmarł w bardzo młodym wieku, choć wydawało się, że jego kariera wciąż jest w rozkwicie. Kibice z całego świata wyrażają swoje ubolewanie.

Wiadomości o śmierci znanego gwiazdora sportu wywołały wielkie poruszenie wśród kibiców. Mało kto wiedział o tym, że jest on poważnie chory. Niestety, polskie media potwierdziły dziś, że zaledwie 28-letni zawodnik zmarł nagle w związku z ciężką chorobą. Od początku był on pod opieką lekarzy, którzy jednak byli tym razem bezradni w obliczu wielkiego dramatu.

Niestety, dowiedzieliśmy się, że koronawirus zebrał kolejne żniwo w świecie sportu. TVN poinformował dziś, że tym razem pandemia odebrała życie jednemu ze sportowców, który cieszył się gigantycznymi sukcesami i nic nie stało na przeszkodzie, by odnosił je także w kolejnych latach. Lekarze przekazali mediom najstraszniejsze informacje dotyczące kultowego zawodnika.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Wiadomości zasmuciły wielu fanów sportu

Wiadomości dotyczące śmierci Shobushiego wywołały prawdziwą rozpacz ze strony fanów. Mężczyzna był jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników sumo na świecie, pochodzącym z Japonii zawodowcem, który reprezentował Takadagawę. Jeszcze w kwietniu organizacja ta poinformowała, że pięciu jej zawodników choruje na koronawirusa, jednak nie pojawiały się żadne szczegóły.

Teraz wiemy już, że jednym z chorych był Shobushi, czyli Kiyotaka Suetake, jeden z najbardziej znanych przedstawicieli sumo z Japonii. Przyczyną śmierci była niewydolność kilku narządów spowodowana zakażeniem koronawirusem. Informacja wywołała wielki żal ze strony kibiców.

Robert Lewandowski wybrał swój najlepszy mecz w życiu. Nigdy nie zapomni tego wieczoruRobert Lewandowski wybrał swój najlepszy mecz w życiu. Nigdy nie zapomni tego wieczoruCzytaj dalej

Wiadomości. Nie żyje kultowa postać sportu

Przerażenie wywołał fakt, że Shobushi miał przecież dopiero 28 lat i miał przed sobą wiele walk, w których miał zachwycić kibiców. Niestety, dotarły do nas najgorsze informacje dotyczące tego, że Japończyk przegrał swoją walkę. Kultowy zawodnik niestety nie stoczy już żadnej walki.

źródło: TVN

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turystyczna mekka otwiera granice dla turystów. Ale nie dla Polaków. Dlaczego?
  2. Zderzenie hulajnóg elektrycznych w Warszawie. Mężczyzna leżał na ziemi
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Biedronka na celowniku związkowców. Sieć się naraziła, szykują się kontrole Państwowej Inspekcji Pracy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News