Wiadomości
pixabay.com/webandi
Autor Mateusz Wysokiński - 13 Października 2020

Wielka tragedia obiegła świat. Uwielbiana legenda przegrała z ciężką chorobą, wychowała całe miliony

Wiadomości w sprawie legend sportu są zawsze wielką tragedią dla fanów i ulubieńców, którzy są zmuszeni do pożegnania idoli, którzy przez lata stanowili dla nich wzory. Niestety, dowiedzieliśmy się dziś o śmierci kolejnej, wielkiej postaci, która przegrała walkę z ciężką chorobą. Mężczyzna, który przez całe lata był ulubieńcem fanów, przegrał z ciężką chorobą - białaczką.

Wiadomości w sprawie śmierci gwiazd sportu są zawsze smutne. Szczególnie, kiedy ulubieńcy fanów zmagają się latami z chorobami, przez które cierpią. Niestety, dzisiaj do Polski dotarła informacja o śmierci kolejnego gwiazdora, który przez lata czarował swoją grą i stał się jednym z najlepszych, w historii dyscypliny. Wiadomości o śmierci tego gwiazdora stały się jedną ze smutniejszych w Stanach Zjednoczonych, a fani pogrążyli się w żałobie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Światowe media podały druzgocącą informację. Cristiano Ronaldo ma koronawirusa
  2. Czternastka nie dla każdego seniora. Blisko 1 mln emerytów nie zobaczy ani złotówki
  3. Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)
Światowe media podały druzgocącą informację. Cristiano Ronaldo ma koronawirusaŚwiatowe media podały druzgocącą informację. Cristiano Ronaldo ma koronawirusaCzytaj dalej

Wiadomości. Legenda przegrała z ciężką chorobą, dramatyczne wiadomości dotarły do Polski

Osobą, która pożegnała się z życiem jest legenda światowego baseballa - Joe Morgan. Zawodnik, który zaczął swoją karierę w latach 60. w barwach Houston Colts. Na prawdziwą legendę dyscypliny wyrósł jednak w Cincinnati Reds. W barwach klubu dwa razy stał się mistrzem świata, wygrywając amerykańską ligę, a także dziesięciokrotnie wybierany był do drużyny gwiazd ligi. Redsi w 1987 roku zastrzegli jego numer, 8, a władze ligi włączyły go w 1990 roku do Alei Gwiazd, co jest znaczącym uznaniem dla jego osiągnięć.

Po latach kariery zajął się dziennikarstwem. Przez lata był lokalnym korespondentem amerykańskich telewizji sportowych, w trakcie meczów baseballa. Współpracował z tak znaczącymi dla amerykańskich mediów sportowych stacjami jak ESPN i ABC. W 1999 roku został wybrany do grona 100, najlepszych baseballistów w historii.

Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)Czytaj dalej

Wiadomości o śmierci legendy obiegły całe USA. Legenda walczyła z chorobą

Fani w USA wiedzieli, że stan legendy nie jest dobry. Mężczyzna od lat zmagał się z problemami - w 2015 roku wykryto u niego zespół mielodysplastyczny, który przerodził się w białaczkę. Pomocą dla sportowca miał być przeszczep od jego córki. Niestety stan legendy się nie poprawił, a sam wycofał się z życia publicznego.

Wiadomości o jego śmierci pogrążyły kibiców w żałobie. Sportowiec był uwielbiany do końca swojego życia, a jego dziedzictwo w amerykańskim sporcie jest żywe.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo
  2. Skandaliczne zachowanie matki. Chciała sprzedać dziecko w internecie, jej tłumaczenie zaskakuje
  3. Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  4. Wielka tragedia obiegła świat. Uwielbiana legenda przegrała z ciężką chorobą, wychowała całe miliony
  5. Mariusz Pudzianowski wygadał się przed tysiącami Polaków. Jest w związku, wszystko ogłosił w sieci
  6. Znaleźli listy miłosne sprzed lat. Przedstawiają ważnego Polaka w zupełnie innym świetle, szczegóły zdumiewają

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News