Wiadomości nie żyje młody piłkarz
Pixabay.com CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 13 Grudnia 2020

Przed chwilą doszło do druzgocącego wypadku. Zginął słynny piłkarz, niewyobrażalna tragedia

Wiadomości o śmierci słynnego piłkarza znanego z gry w reprezentacji swojego kraju wywołały ogromny żal wśród kibiców z całego świata. Nie da się ukryć, że odejście młodego zawodnika w tym wieku zawsze jest dramatyczną sytuacją.

    • Wiadomości o śmierci młodego piłkarza wywołały potworny smutek wśród kibiców
  • Motjeka Madisha miał dopiero 25 lat
  • Uchodził za jednego z najlepszych w swoim kraju

Wiadomości dotyczące tragicznego wypadku, do jakiego doszło dzisiaj w Afryce. Dowiedzieliśmy się, że w wyniku wielkiego dramatu zginął młody piłkarz, który występuje w jednej z najbardziej znanych reprezentacji na kontynencie.

Młody zawodnik nie miał nawet 30 lat, a przed nim była jeszcze cała kariera. Niestety, media przekazują szczegóły na temat strasznego zajścia, jakie miało miejsce. Przykre wiadomości zostały potwierdzone przez klub słynnego zawodnika.

Motjeka Madisha zginął w wypadku samochodowym w wieku 25 lat. Młody piłkarz miał przed sobą całe życie.

Przed chwilą podano tragiczne wiadomości. Nie żyje słynny szkoleniowiec, prowadził kluby piłkarskiePrzed chwilą podano tragiczne wiadomości. Nie żyje słynny szkoleniowiec, prowadził kluby piłkarskieCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci reprezentanta kraju

Niestety, dziś klub Mamelodi Sundowns FC potwierdził informacje o tragicznym wypadku, jaki miał miejsce w Republice Południowej Afryki. Dowiedzieliśmy się, że zmarł Motjeka Madisha, zaledwie 25-letni reprezentant kraju.

Piłkarz przebywał w samochodzie, który z dużą prędkością uderzył w baner reklamowych. Auto natychmiast stanęło w płomieniach i pomimo szybkiej pomocy zawodnika nie udało się uratować. Madisha zginął na miejscu.

Madisha zaliczył 12 występów w reprezentacji swojego kraju i zanosiło się na to, że będzie ich dużo więcej. Zdążył również raz wpisać się na listę strzelców w meczu międzynarodowym. Cieszył się dużym szacunkiem wśród kibiców.

Młody zawodnik nie jest jedyną ofiarą tragicznego wypadku. Jak się dowiadujemy, jechała nim również druga osoba, której tożsamości niestety nie udało się jeszcze ustalić w związku z tragicznymi okolicznościami wypadku.

Media właśnie ujawniły, gdzie Polska zagra z Andorą. Kadra nie grała tam od wielu lat, aż trudno uwierzyćMedia właśnie ujawniły, gdzie Polska zagra z Andorą. Kadra nie grała tam od wielu lat, aż trudno uwierzyćCzytaj dalej

Wiadomości wywołały potworny żal wśród kibiców

Madisha był wychowankiem klubu M Tigers FC, jednak największe sukcesy odnosił ze swoim obecnym zespołem. Co więcej, udało mu się nawet wywalczyć prymat na kontynencie.

Motjeka Madisha miał dopiero 25 lat.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News