Wiadomości
Pixabay
Autor Piotr Mika - 14 Lipca 2020

Znany gwiazdor stracił 6 mln złotych. Moment pijackiego szaleństwa może kosztować go jeszcze więcej

Wiadomości z Anglii na pewno nie napawają optymizmem jednej z gwiazd sportu. Choć został on dopuszczony do rozgrywek po pijackiej awanturze sprzed roku, to wciąż może stracić kolejne milion z tytułu odszkodowania. To co słynny zawodnik wyprawiał na pokładzie samolotu, przechodzi ludzkie pojęcie.

Wiadomości o możliwości powrotu do gry z pewnością ucieszyły duńskiego golfistę, który od 11 miesięcy był zawieszony po awanturze jaką wywołał w samolocie lecącym z USA do Londynu. Niestety jednak, strata pieniędzy z powodu utraconych premii i kontraktów to wcale nie jedyny problem, z jakim będzie musiał zmierzyć się słynny zawodnik.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała
  2. Dramat w kościele, 5 osób nie żyje, są ranni. Tragiczne wiadomości ze świata
Anna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Obłędny przepis na rosół, którego jeszcze nie jedliście, delicjeAnna Lewandowska zachwyciła wszystkie Polki. Obłędny przepis na rosół, którego jeszcze nie jedliście, delicjeCzytaj dalej

Wiadomości o wybrykach słynnego golfisty mogą szokować

Po ponad 11 miesiącach zawieszenia Duńczyk Thorbjoern Olesen będzie mógł wreszcie wrócić do gry. Jak wyliczył dziennik "Ekstrabladet" na samej przerwie w grze golfista stracił miliony koron z powodu utraconych premii oraz kontraktów sponsorskich. Ich wartość może sięgać nawet 10 mln koron lub więcej, co oznaczałoby, że lot Olesena do Londynu kosztował go 6 mln złotych. To jednak nie koniec kłopotów Duńczyka.

Zawieszenie zawodnika miało trwać przez okres trwania procesu sądowego. Ze względu na pandemię ten czas bardzo się wydłużył, dlatego Olesen został dopuszczony do gry warunkowo i już teraz będzie mógł wystartować w cyklu European Tour, który w lipcu będzie liczył sześć turniejów "UK Swing" w Wielkiej Brytanii. Jednakże proces wytoczony przez British Airways wciąż trwa, a linie lotnicze domagają się wysokiego odszkodowania. Może więc wyjść na to, że dotychczasowe straty mogą być jedynie początkiem kłopotów Olesena.

Nie żyje ważna postać dla polskiego sportu. Środowisko jest wstrząśnięteNie żyje ważna postać dla polskiego sportu. Środowisko jest wstrząśnięteCzytaj dalej

Nawet jego przyjaciel był zaskoczony

Sytuację która miała miejsce w samolocie British Airways opisał przyjaciel duńskigo golfisty, startujący razem z nim Anglik Ian Poulter. Na początku Olesen miał wypić szybko bardzo dużo alkoholu. - Później zasnął, a gdy się obudził dostał jakiegoś amoku - agresywne obrażał personel i pasażerów, potem położył się na śpiącej kobiecie i zaczął ją seksualnie molestować. Później z dzikim uśmiechem nasikał na podłogę na oczach wszystkich - relacjonował zszokowany Poulter. Trudno dziwić się więc postawie brytyjskiego przewoźnika, który nie tylko żąda wysokiego odszkodowania od Duńczyka, ale także wydał mu dożywotni zakaz lotów swoimi samolotami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Masz w domu stare płyty? Niektóre są warte fortuny, warto przetrzepać piwnice, bo można sporo zarobić
  2. Fenomenalne nagranie. Przelot komety uchwycony przez Międzynarodową Stację Kosmiczną
  3. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  4. Kultowy klub o krok od awansu do polskiej Ekstraklasy. Mogą awansować za tydzień, trzeba spełnić jeden warunek
  5. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  6. Zdjęcia - Zwolennik Andrzeja Dudy postanowił w nietypowy sposób wyrazić poparcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News