Wiadomości nie żyje Bartosz Apanasiewicz
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 15 Czerwca 2020

Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. W Tatrach odnaleziono ciała Bartosza Apanasiewicza i jego partnerki

Wiadomości o zaginięciu Bartosza Apanasiewicza były wielkim szokiem. Nagłe zniknięcie znanego polskiego sportowca zaskoczyło tysiące fanów, którzy liczyli na pozytywne wiadomości. Te jednak nie dotarły. Dziś media podały najgorsze informacje o śmierci mężczyzny i jego partnerki.

Wiadomości o tajemniczym zaginięciu Bartosza Apanasiewicza były niemałym szokiem dla wielu Polaków. Dotychczas był on znany ze swojej aktywności sportowej na wybitnym poziomie, którą zarażał inne osoby chcące go naśladować. Mogliśmy mieć nadzieję, że w przyszłości uda mu się osiągnąć jeszcze wiele sukcesów sportowych, jednak niestety niedawno dotarły do nas fatalne wiadomości.

Polskie media przekazały wieści o nagłej tragicznej śmierci Bartosza Apanasiewicza i jego partnerki życiowej. Dowiadujemy się, że doszło do koszmarnego wypadku, na skutek którego oboje stracili życie. Świat sportu stracił swoich wyjątkowo wytrwałych przedstawicieli, którzy przez lata dawali przykład innym. Niestety, smutne wiadomości zostały już potwierdzone.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne doniesienia w sprawie Michaela Schumachera. Nie przejdzie ważnej operacji, słowa lekarza wywołują łzy
  2. Zła wiadomość na lato dla Polaków. Smutne słowa Szumowskiego
Możesz poczuć się jak Adam Małysz. Skoczek zdradzi sekrety swojego domu każdemu PolakowiMożesz poczuć się jak Adam Małysz. Skoczek zdradzi sekrety swojego domu każdemu PolakowiCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci Bartosza Apanasiewicza zostały potwierdzone

TVP Info podało dziś wiadomości dotyczące śmierci Bartosza Apanasiewicza. Mężczyzna od wielu lat był zaangażowany w działalność sportową jako triathlonista i ultramaratończyk, co świadczy o jego niezwykłym harcie ducha i wytrwałości na drodze do osiągnięcia sukcesu. W przeszłości ukończył wiele trudnych zawodów, które dla innych były po prostu nie do zrealizowania.

Wraz z Bartoszem Apanasiewiczem śmierć poniosła także jego partnerka. Ciała obojga partnerów zostały odnalezione dziś w Tatrach. Wszelkie poszlaki wskazują na to, że podczas próby schronienia w trakcie burzy oboje zaliczyli poważny upadek z dużej wysokości, który poskutkował śmiercią. Niestety, wszelkie próby reanimacji nie przyniosły najmniejszego skutku.

Genialna wiadomość dla fanów Ekstraklasy. Kultowy trener przedłużył kontrakt z klubemGenialna wiadomość dla fanów Ekstraklasy. Kultowy trener przedłużył kontrakt z klubemCzytaj dalej

Wiadomości zasmuciły wielu Polaków

Bartosz Apanasiewicz startował jako zawodnik bydgoskiej drużyny "Run Pasja", był jednak także doświadczonym biegaczem, którego ceniły tysiące fanów sportu z całej Polski. Dla wielu z nich był on prawdziwym autorytetem w dziedzinie biegania, ale również wspinaczki.

- Bartosz chętnie dzielił się swoją historią, m.in. podczas prelekcji. Był wolontariuszem, przyjacielem, człowiekiem z żelaza... Osierocił córkę, rodzinę i przyjaciół - czytamy w oświadczeniu Bydgoskich Biegaczy.

Bartosz Apanasiewicz nie żyje. Miał 42 lata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Poczekamy do połowy przyszłego tygodnia, potem rząd zdecyduje. Chodzi o kolejne obostrzenia
  2. 4 zł wynagrodzenia za pracę pielęgniarki. Szpital wyjaśnił nieporozumienie
  3. Pierwszy hit transferowy tego lata. Media: Timo Werner opuszcza Bundesligę. Wiemy, gdzie zagra
  4. Bayern Monachium - Borussia Moenchengladbach. Gdzie obejrzeć? Transmisja na żywo TV, online stream
  5. Roger Federer przekazał najgorsze wiadomości. To już koniec występów legendarnego Szwajcara w tym roku
  6. Piraci drogowi muszą się mieć na baczności. Tak mocnych i szybkich aut grupa Speed jeszcze nie miała

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News