Wiadomości
LINDSEY PARNABY/AFP/East News
Autor Piotr Mika - 15 Września 2020

Tragedia w rodzinie gwiazdy Manchesteru City. To, co spotkało jego dwie siostry, jest straszne

Wiadomości o tym, co stało się dwóm siostrom jednej z gwiazd Manchesteru City, wydaje się nieprawdopodobne. Kobiety, które prowadzą własny salon piękności w Paryżu, zostały brutalnie napadnięte i pobite, a sam lokal został kompletnie zdewastowany. Wszystko przez klientkę, która nie chciała zapłacić.

Wiadomości o pobiciu sióstr jednego z piłkarzy angielskiego klubu szybko obiegły media. Kobiety prowadzą wspólnie salon urody, choć w tej chwili cały lokal prawie przestał istnieć po napaści bandytów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)
  2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę
Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)Czytaj dalej

Wiadomości. Brutalne pobicie sióstr gwiazdy Premier League

Wydaje się nieprawdopodobne to, do czego doszło w jednym z paryskich salonów urody. Dounya i Ines Mahrez, siostry Riyada Mahreza, skrzydłowego Manchesteru City, prowadzą razem salon piękności. Jedna z klientek po zabiegu nie chciała zapłacić za usługę, co doprowadziło do sprzeczki między nią a właścicielkami.

Kobieta zamiast zapłacić za wykonane zabiegi postanowiła skorzystać ze swoich znajomości. Chwilę po tym jak zadzwoniła, pod lokalem pojawiły się trzy samochody, z których wysiadło przynajmniej dziesięciu mężczyzn. Bandyci pobili zarówno obie właścicielki jak i resztę personelu ich zakładu, oraz całkowiecie zniszczyli lokal, niszcząc całe wyposażenie.

Justyna Żyła podała przepis na przepyszny sernik. Fani są zachwyceni, prawdziwy przysmakJustyna Żyła podała przepis na przepyszny sernik. Fani są zachwyceni, prawdziwy przysmakCzytaj dalej

Wciąż nie wiadomo nic o napastnikach

Jak informuje angielski "The Sun" nie wiadomo kto odpowiada za ten atak i czy ktokolwiek został zatrzymany w sprawie brutalnego pobicia oraz zniszczenia lokalu. Same poszkodowane również nie wiedzą, czy to co się stało ma jakikolwiek związek z tym, że są rodziną słynnego piłkarza. Riyad Mahrez jest Algierczykiem, jednak urodzonym we Francji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obecnie 1,7 mln Polaków ma dostać 2800 zł. We wtorek Rada Ministrów zajmie się sprawą
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludzi
  4. Wielka gwiazda przekazała tragiczne informacje. Zmarła jej córka, tysiące osób w żałobie
  5. Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyć
  6. Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszcze

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News