Wiadomości
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Września 2020

Nie żyje legenda sportu. Miał tylko 43 lata, nagły nawrót strasznej choroby pokonał go w mgnieniu oka

Wiadomości, które dotarły dzisiaj do Polski, są niesamowicie smutne. Świat spotu zmuszony jest pożegnać kolejnego wybitnego sportowca w ostatnich miesiącach. Tym razem kibice otrzymali straszna wiadomość o nagłej śmierci zawodnika, który przegrał walkę z wyniszczającą chorobą. Niedawno wydawało się, że legenda wróci do zdrowia, jednak choroba nie dała za wygraną.

Wiadomości o śmierci kolejnego wybitnego sportowca obiegły światowe media. W ostatnich miesiącach pożegnaliśmy wielu znanych z występów na największych arenach świata zawodników, a to grono niestety ponownie powiększyło się o prawdziwą legendę.

Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego ma nowego partnera. Bramkarz Juve ma czego żałować? (FOTO)Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego ma nowego partnera. Bramkarz Juve ma czego żałować? (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje legendarny polski olimpijczyk. Był autorem spektakularnego rekordu
  2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku


Wiadomości o śmierci kolejnej legendy obiegły świat

Środowy poranek przyniósł niestety kolejne bardzo przykre wieści. Światowe media podają informację o śmierci kolejnej gwiazdy aren sportowych, której występy cieszyły oczy kibiców. Odszedł od nas w bardzo młodym wieku, bo zaledwie 43-lat legendarny dżokej Pat Smullen. Utytułowany zawodnik przegrał długą walkę z wyniszczającym rakiem trzustki.

- Pat był jedną z naszych największych gwiazd. Pod wieloma względami jego osiągnięcia wykraczały poza siodło. Od czasu diagnozy wykonał wspaniałą pracę, zbierając fundusze na cele charytatywne. Walczył z chorobą i trudno uwierzyć, że odszedł w tak młodym wieku. Wszystkie nasze myśli są z jego żoną, dziećmi i przyjaciółmi - - powiedział dyrektor generalny Horse Racing Ireland Brian Kavanagh.

Piłkarz Legii spowodował wypadek samochodowy. Najgorsze nastąpiło dopiero po kolizjiPiłkarz Legii spowodował wypadek samochodowy. Najgorsze nastąpiło dopiero po kolizjiCzytaj dalej

Nie żyje Pat Smullen. Przegrał walkę z rakiem

Pat Smullen święcił wielkie sukcesy podczas kariery zawodniczej. 12 razy wygrywał zawody European Classic, a także 9-krotnie zwyciężał w mistrzostwach Irlandii. 43-latek zmagał się z nowotworem od 2018 roku. Kilka miesięcy temu wydawało się, że udało mu się pokonać raka, jednak w ostatnim czasie choroba wróciła ze zdwojoną siłą. Stan Smullena pogorszył się znacznie w ubiegłym tygodniu.

“Daily Mail” podaje, że Irlandczyk zmarł we wtorek w szpitalu im. Świętego Wincentego w Dublinie. Pat Smullen mimo złego stanu zdrowia chciał zrobić coś dobrego dla innych potrzebujących. Organizował wyścigi legend, z których dochód przeznaczał na cele charytatywne. Zebrał ponad 2,5 miliona euro. Wybitny sportowiec miał pozostawił żonę Frances oraz trójkę ich dzieci, Paddy’ego, Sarę i Hannę.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Państwo dorzuci Polakom do czynszu nawet 9000 zł. Znamy warunki, bardzo łatwo je spełnić
  2. Wielka strata dla całego świata. Nie żyje Bill Gates Senior
  3. Piłkarz Legii spowodował wypadek samochodowy. Najgorsze nastąpiło dopiero po kolizji
  4. Oficjalnie: reprezentant Polski zmienił klub. Zagra w Anglii u boku prawdziwej legendy
  5. Robert Lewandowski zabrał głos ws. Złotej Piłki. Mówi o końcu kariery
  6. Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszcze

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News