Wiadomości nie żyje gwiazdor
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 17 Kwietnia 2020

Miał wziąć ślub, niestety nie żyje. Media potwierdziły śmierć młodego gwiazdora, odszedł za wcześnie

Wiadomości o śmierci młodego mężczyzny wzbudziły ogromną sensację wśród kibiców. Nie mogli oni pogodzić się ze śmiercią człowieka, który miał wciąż przed sobą całe życie. Niestety, doniesienia medialne zostały potwierdzone przez policję.

Wiadomości dotyczące odejścia jednego ze znanych sportowców wzbudziły spore zaskoczenie kibiców. Jeszcze niedawno mogli oni oklaskiwać go na trybunach i skandować jego nazwisko, dopiero niedawno zakończył on karierę i wciąż był on młodym człowiekiem. Mimo wszystko dziś dotarły do nas informacje, które brzmią wyjątkowo zaskakująco i wywołują ogromny żal.

Wieści o śmierci młodego człowieka wywołały smutek u kibiców, którzy doskonale pamiętali go nie tylko z trybun, ale również z transmisji telewizyjnych. Nie da się ukryć, że wieloletni zawodnik przez lata zyskiwał sympatię i cieszył się nią nawet po zakończeniu kariery. Tym większe było zaskoczenie kibiców, którzy musieli dziś zapoznać się z najgorszą informacją.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zofia Klepacka znów szokuje. Podeptała symbol ważny dla milionów Polaków (FOTO)
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
Bieganie. Czy można już biegać? Mamy jasną odpowiedź dla wszystkich dbających o sylwetkęBieganie. Czy można już biegać? Mamy jasną odpowiedź dla wszystkich dbających o sylwetkęCzytaj dalej

Wiadomości zasmuciły tysiące fanów

Wiadomości o tragicznej śmierci Matthew Stewarta wywołały ogromny żal u kibiców. Był on prawdziwą gwiazdą ligi futbolu amerykańskiego, w której występował przez kilkanaście lat. Stewart cieszył się ogromnym szacunkiem w Wielkiej Brytanii, gdzie futbol amerykański cieszy się znacznie większą popularnością niż choćby w Polsce. Największe sukcesy odnosił w Irlandii.

Niestety, dziś doszło do smutnego wypadku. Matthew Stewart uczestniczył w tragicznym wypadku samochodowym, o którym natychmiast poinformowały media. Niestety, potwierdzono doniesienia o tym, że zaledwie 36-letni były futbolista zginął na miejscu. Media informują o tym, że już niebawem Stewart miał przygotowywać się do ślubu ze swoją narzeczoną.

Robert Lewandowski przeżył rodzinną tragedię. Po latach zdradził przykre szczegóły śmierciRobert Lewandowski przeżył rodzinną tragedię. Po latach zdradził przykre szczegóły śmierciCzytaj dalej

Wiadomości. Nie żyje Matthew Stewart

Informacje zostały potwierdzone przez lokalne media. Kondolencje złożyła już jego była drużyna, Belfast Trojans. Z całego świata płyną jednak kondolencje dla najbliższych i rodziny byłego gwiazdora, który tragicznie zginął w wypadku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych
  2. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  3. Kiedy wrócą rozgrywki piłki nożnej i Ekstraklasy? Ogłoszono oficjalny komunikat, wszystko jasne
  4. Tomasz Hajto wyzwany na pojedynek w MMA. "Ma większe doświadczenie w bójkach pod dyskoteką"
  5. Kibice i piłkarze błagali. Mimo to, władze rozebrały budynek klubowy. Drużyna może przestać istnieć
  6. Aż 7 banków ostrzega swoich klientów przed kłopotami. Przygotuj się na problemy z dostępem do pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News