Wiadomości
Zestadionu.pl
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 17 Maja 2020

Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób

Wiadomości o śmierci 8-letniego syna gwiazdy dotarły do polskich mediów. Cały świat zastanawia się, jak mogło dojść do tak ogromnej tragedii, której przyczyną był brak zachowania niezbędnych środków bezpieczeństwa.

8-letni syn byłego zawodnika Fiorentiny Michele Bacisa zmarł w tragicznych okolicznościach. Chłopiec bawił się na balkonie i omsknęła mu się noga, co przypłacił wypadnięciem na zewnątrz i upadkiem z dużej wysokości. Mimo interwencji służb medycznych nie udało się uratować chłopca.

Skandal w Niemczech. Łukasz Piszczek zaatakowany przez wrogich kibicówSkandal w Niemczech. Łukasz Piszczek zaatakowany przez wrogich kibicówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać

Wiadomości o śmierci syna Bacisa szokują

Włoskie media nie podają dokładnych okoliczności śmierci malego synka 40-letniego byłego zawodnika "Violi". Wiadomo jedynie, że chłopiec bawił się na balkonie i wykonał ryzykowny ruch, który spowodował wypadnięcie za balustradę. Przyczyną tragedii najprawdopodobniej była nieuwaga rodziców. Mimo natychmiastowej interwencji służb medycznych i rozpoczęcia walki o życie chłopczyka, jego życia nie udało się już uratować.

Śmierć małego syna stanowi kontynuację tragicznej życiowej passy, z jaką ostatnio musi mierzyć się Bacis. W ostatnich tygodniach media na Półwyspie Apenińskim odnotowały bowiem, że były zawodnik stracił swojego wujka, który zmarł w wyniku szalejącej w Italii epidemii koronawirusa. COVID-19 pochłonął we Włoszech już ponad 31 tys. istnień.

Piękna Polka przegrała zakład. Musiała się rozebrać i wejść do lodowatego morza (WIDEO)Piękna Polka przegrała zakład. Musiała się rozebrać i wejść do lodowatego morza (WIDEO)Czytaj dalej

Gracz Fiorentiny w żałobie

Bacis jest wychowankiem Atalanty Bergamo. Podczas trwającej 14 lat kariery piłkarskiej reprezentował również barwy Fiorentiny, Genoy, Monzy oraz Arezzo. W ostatnim z wymienionych klubów próbował swoich sił jako jeden ze szkoleniowców w strukturach zespołu. Grał jako środkowy obońca i zakończył karierę w 2011 roku.

Michele Bacis zagrał w jednym meczu Serie A. Jego jedynym spotkaniem w ramach włoskiej najwyższej klasy rozgrywkowej był baraż o utrzymanie z Perugią w barwach Fiorentiny w 2004 roku. Wówczas górą byli gracze "Violi", którzy wyszarpali rywalom utrzymanie w lidze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy głos ws. 1000+ na wakacje. "Bon powinni otrzymać wszyscy Polacy"
  2. Koniec obowiązku noszenia maseczek. Rząd właśnie zniósł kolejne obostrzenia, co się zmieni?
  3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
  6. Kierowcy nie mogą liczyć na wyrozumiałość policji za jedno przewinienie. A w czasie pandemii popełniają je dużo częściej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News