Wiadmowści Krykiet
Pixabay
Autor Łukasz Kowalski - 17 Sierpnia 2020

Fani pogrążyli się w żałobie. Legenda przegrała z COVID-19, kochały go miliony ludzi

Wiadomości, które dotarły do Polski, załamały kibiców sportu. Koronawirus zabrał jedną z prawdziwych legend światowego sportu. W wieku 73 lat zmarł jeden z najbardziej znanych zawodników na świecie. O śmierci poinformował brat gracza.

Wiadomości z Indii, które dotarły do Polski, załamały kibiców sportu. Cały świat opłakuje śmierć jednego z najlepszych zawodników w historii. W niedzielę zmarł Chetan Chauhan, były reprezentant Indii w krykieta. 73-latek ostatnie dni spędził w szpitalu, walcząc z koronawirusem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  2. Ministerstwo oficjalnie potwierdziło. Chodzi o Polaków wracających zza granicy, wielu nie będzie zadowolonych
Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała bez żadnych ubrań, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała bez żadnych ubrań, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Wiadomości z Indii załamały kibiców sportu

O zakażeniu COVID-19 legendarnego krykiecisty media poinformowały 12 lipca. Od tamtego czasu Chauhan walczył o życie. Media w Indiach informowały, że były zawodnik miał problemy z nerkami. W piątek poinformowano, że Chauhan doznał niewydolności wielonarządowej oraz był podłączony do respiratora.

Zawodnik zmarł w niedzielę, a o jego śmierci poinformował jego brat Pushpendra, który zamieścił specjalne oświadczenie. - Mój starszy brat Shri Chetan Chauhan opuścił nas dzisiaj po dobrej bitwie. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy modlili się o jego powrót do zdrowia. Jego syn Vinayak dotrze do nas wkrótce, a wówczas odprawimy ostatnie obrzędy - przekazał Pushpendra Chauhan cytowany przez PTI.

Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)Czytaj dalej

Zmarł legendarny krykiecista

W latach 1969-1981 należał do ścisłej czołówki najlepszych krykiecistów w Indiach. Po zakończeniu kariery był czynnym politykiem, ale dalej angażował się w sprawy indyjskiego krykieta. W krajowym Stowarzyszeniu Krykieta pełnił funkcję sekretarza generalnego, a nawet prezesa. Chauhan w 2001 roku pełnił nawet funkcję selekcjonera reprezentacji Indii w krykieta.

Świat indyjskiego krykieta pogrążył się w żałobie. Honorowy prezes Indyjskiego Stowarzyszenia Krykieta Jay Shah w mediach społecznościowych oddał hołd zmarłemu zawodnikowi.

- Wiadomość o przedwczesnej śmierci Chetana Chauhana głęboko mnie poruszyła. Naród stracił dziś nie tylko świetnego krykiecistę, ale także wielkiego człowieka. Jego wkład w indyjskiego krykieta na zawsze zostanie zapamiętany. Moje serdeczne kondolencje dla jego rodziny i przyjaciół - przekazał Shah w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostatnia szansa na dodatkowe 1400 zł. Zostało mało czasu, spiesz się
  2. Gigantyczne jaskinie na Marsie i Księżycu. W niektórych można by zmieścić całą Warszawę
  3. Oficjalnie. Łukasz Piszczek kończy swoją przygodę z piłką nożną. Zawodnik podał datę odejścia na emeryturę
  4. Policja nagle wkroczyła do domu ulubieńca fanów. Odkryła przerażającą prawdę, legenda okazała się przestępcą
  5. Wielka radość w rodzinie Mariusza Pudzianowskiego. Na świat przyszła mała Julcia, gratulujemy
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News