Wiadomości o śmierci znanego futbolisty
Pixabay - CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 18 Grudnia 2020

Media podają dalej tragiczne informacje. Nie żyje 29-letni sportowiec, miał zrobić wielką karierę

Wiadomości podawane przez media brzmią wyjątkowo tragicznie. Dowiedzieliśmy się bowiem, że zmarł zaledwie 29-letni sportowiec, który miał szanse na wielką karierę. Niestety, doszło do ogromnej tragedii, o której piszą dziennikarze z całego świata.

  • Przed chwilą dotarły do nas informacje o śmierci znanego zawodnika
  • Kiedyś udało mu się zaliczyć występy w lidze NFL
  • Wiele wskazywało na to, że uda mu się zagościć w słynnych rozgrywkach
  • Niestety, wczoraj doszło do potwornej tragedii

Wiadomości dotyczące odejścia wciąż młodego zawodnika futbolu amerykańskiego wywołały wielki smutek wśród fanów tej dyscypliny na całym świecie. Doszło do potwornego zdarzenia, którego nikt nie miał prawa się spodziewać.

Niestety, dowiedzieliśmy się, że zaledwie 29-letni zawodnik futbolu amerykańskiego zmarł w związku z atakiem serca. Nic nie wskazywało na to, żeby miało do niego dojść, bowiem futbolista nie miał większych problemów ze zdrowiem.

Pojawiające się wiadomości zdziwiły kibiców, którzy nie mogli uwierzyć w nagłą śmierć dawnego zawodnika znanego z NFL. Wielu z nich zaczęło wyrażać wielki smutek w związku z odejściem sportowca.

Wiadomości o śmierci futbolisty wywołały wielki smutek

Wczoraj zmarł Lorenzo Taliaferro, zawodnik znany z występów w amerykańskiej lidze futbolu NFL. W 2014 roku wziął udział w drafcie, czyli w wydarzeniu umożliwiającym młodym zawodnikom dołączenie do ligi. Wybrany został dopiero w czwartej rundzie.

Mimo wszystko udało mu się zaliczyć aż trzy sezony w najbardziej oglądanej lidze futbolu amerykańskiego na świecie. Z pewnością dorobił się dzięki temu ogromnej popularności, bowiem niemalże każdy zawodnik grający w Stanach Zjednoczonych musi się z nią liczyć.

Niestety, w związku z brakiem zainteresowania klubów niedawno Lorenzo Taliaferro skończył z profesjonalną karierą. Po jej zakończeniu miał pewne problemy z prawem, dowiadywaliśmy się między innymi o tym, że miał wybić szybę w taksówce pod wpływem alkoholu.

Wczoraj doszło jednak do tragicznego incydentu. Lorenzo Taliaferro został pilnie przetransportowany do szpitala i pomimo udzielenia szybkiej pomocy nie udało się go uratować. Członek rodziny stwierdził, że jego śmierć była spowodowana atakiem serca.

Tragiczne informacje sprzed chwili. Nie żyje Krzysztof Bulski, miał dopiero 33 lataTragiczne informacje sprzed chwili. Nie żyje Krzysztof Bulski, miał dopiero 33 lataCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci zawodnika znanego z NFL zaskoczyły tysiące fanów

Kiedyś wybrano go jednym z najlepszych graczy ligi akademickiej w Stanach Zjednoczonych, w związku z czym można było się spodziewać, że uda mu się zrobić większą karierę. Pomimo ogromnego potencjału rozegrał jednak tylko trzy sezony w NFL.

Lorenzo Taliaferro nie żyje. Miał dopiero 29 lat.

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

d

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News