Wiadomości Warszawa
KRP II - Mokotów, Ursynów, Wilanów
Autor Łukasz Kowalski - 20 Września 2020

Pobili do nieprzytomności i chcieli okraść mężczyznę. Zza rogu wyszedł mistrz sztuk walki i dał im okrutną nauczkę (WIDEO)

Wiadomości z ostatnich dni z Warszawy wstrząsnęły Polską. Na ulicy dwóch mężczyzn napadło na przypadkowego przechodnia, którego próbowali obrabować. Na pomoc 20-latkowi ruszył przejeżdżający obok młodzieżowy mistrz Gruzji w zapasach. Napastnicy szybko dostali nauczkę i trafili w ręce policji.

Wiadomości, które z Warszawy, które obiegły całą Polskę, zmroził krew w żyłach. W środę dwóch mężczyzn w środku dnia zaatakowało przechodzącego obok 20-latka. Jeden z napastników siedział na ofierze i grożąc nożyczkami, domagał się pieniędzy. 20-latek został uderzony w tył głowy i stracił na chwilę przytomność.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. 10 tys. zł za jazdę na hulajnodze, 5 tys. za siedzenie pod sklepem. Nawet nie wyobrażasz sobie, za co jeszcze ukarzą
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę
Arkadiusz Milik zatrzymany przez policję na lotnisku. Był w drodze do klubu, z którym ma podpisać kontrakt (WIDEO)Arkadiusz Milik zatrzymany przez policję na lotnisku. Był w drodze do klubu, z którym ma podpisać kontrakt (WIDEO)Czytaj dalej

Wiadomości z Warszawy wstrząsnęły Polską

Całe zdarzenie zauważył Gruzin Nukri Davitashvili, który przejeżdżał obok samochodem. Momentalnie zatrzymał auto i ruszył na pomoc pokrzywdzonemu. Napastnicy ruszyli na Gruzina, ale ten powalił każdego z nich jednym ciosem. Jak się później okazało, Davitashvili jest młodzieżowym mistrzem Gruzji w zapasach.

- Zatrzymałem się i pytam "co wy robicie?", a oni rzucili się na mnie - relacjonował zdarzenie Gruzin w rozmowie z serwisem polsatnews.pl. Uratowany przez niego 20-latek był w ciężkim szoku. Po całym zajściu szybko uciekł z miejsca zdarzenia. - Jeden cios na jednego, drugi na kolejnego. Szybko poszło. Ten chłopak wstał, założył buty i pobiegł. Rodzice nauczyli mnie, że trzeba ludziom pomagać - zaznaczył Davitashvili.

Adam Małysz odpowiada na zarzuty Ziobry. Padły mocne słowa, konflikt się zaostrzaAdam Małysz odpowiada na zarzuty Ziobry. Padły mocne słowa, konflikt się zaostrzaCzytaj dalej

Gruziński zapaśnik uratował 20-latka

Na miejscu szybko zjawiła się policja. Jak się okazało obaj napastnicy byli pod wpływem alkoholu. Obaj mieli około 3 promile. U jednego z nich znaleziono nóż kuchenny o długości 30 centymetrów. Obaj zostali przewiezieni do aresztu.

- W kolejnych dniach obaj podejrzani stanęli przed prokuratorem, który przedstawił im zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Na wniosek policjantów i prokuratora mokotowski sąd zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci trzymiesięcznych aresztów. Grozi im kara do 12 lat więzienia - przekazał w rozmowie z serwisem podkom. Robert Koniuszy, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji II w Warszawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?
  2. Detonacja bomby atomowej pod wodą. Niesamowite nagranie w 4K
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Chłopiec płakał bo nie dostał słodyczy. Reakcja psa zaskoczyła wszystkich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News