Wiadomości
youtube.com/Sports.fr
Autor Mateusz Wysokiński - 21 Marca 2020

Dramatyczny apel legendy światowej piłki nożnej. "Polacy, brońcie się"

Wiadomości płynące ze świata nie napawają ostatnimi czasy optymizmem. W całej Europie wielkie żniwo zbiera koronawirus z Wuhan, który codziennie zaraża wielu ludzi. Jedna z legend światowej piłki zaapelowała do Polaków, aby w tym wyjątkowo przerażającym momencie byli uważni.

Wiadomości w sprawie koronawirusa wpędziły w strach i niepokój mieszkańców całego świata. Epidemia powodowana przez wirus z Wuhan odciska się na wszystkich, także na świecie profesjonalnego sportu. Większość rozgrywek została odwołana albo rozgrywa się bez udziału publiczności, a o Euro 2020 nie ma już co marzyć. Jedna z legend piłki nożnej postanowiła nawet zaapelować do polskich kibiców w tej sprawie. Słowa legendy powinien sobie wziąć każdy do serca.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Pele wybrał najlepszego piłkarza na świecie. Legendarny Brazylijczyk nie ma wątpliwościPele wybrał najlepszego piłkarza na świecie. Legendarny Brazylijczyk nie ma wątpliwościCzytaj dalej

Wiadomości w sprawie koronawirusa mogą przerażać. Legenda apeluje do Polaków

Osobą, która wytoczyła swój apel do Polaków jest legendarny francuski trener Raymond Domenech. Były selekcjoner reprezentacji Francji, którą trenował od 2004 do 2010 roku i udało mu się ugrać wicemistrzostwo świata zaapelował do kibiców w Polsce, aby zachowali wszelkie środki bezpieczeństwa. Swój apel legendarny trener przekazał za pośrednictwem SuperExpressu.

- Bardzo was, Polacy proszę, korzystając z okazji i tego wywiadu: nie wychodźcie jeśli nie musicie, zostańcie w domach. Powiem więcej: nie bójcie się sięgnąć po drakońskie metody, bardzo kategoryczne, gdyby apele o pozostanie w domu nie pomagały. Brońcie się, nie popełnijcie tych samych błędów co my! Z tego co pan mówi, po liczbie chorych i ogólnej sytuacji u was, jeszcze nie jest za późno, jeszcze macie czas. Nie zmarnujcie go - zaapelował Domenech.

Wspaniały gest Anny i Roberta Lewandowskich. Przekazali gigantyczną kwotę na walkę z wirusemWspaniały gest Anny i Roberta Lewandowskich. Przekazali gigantyczną kwotę na walkę z wirusemCzytaj dalej

Domenech opowiedział o sytuacji we Francji

Były trener reprezentacji Francji powiedział, że sytuacja we Francji z dnia na dzień staje się coraz bardziej dramatyczna, a ludzie masowo opuszczają Paryż, który stał się epicentrum francuskiego ogniwa epidemii.

- We Francji praktycznie wszystko, co nie jest niezbędne do funkcjonowania, pozamykane. Życie zamarło. Można wychodzić tylko w uzasadnionej sprawie. Wszystko co kojarzyło się do tej pory z życiem na zewnątrz, kawiarnie, restauracje, puby, kina, teatry... Wszystko stanęło. Kto mógł, wyjechał z Paryża, na przykład do swojego drugiego domu, poza stolicą. Reszta, jeśli nie musi pracować, ma siedzieć w domu - relacjonuje "Super Expressowi" Domenech.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Potentant Bundesligi wraca do treningów mimo epidemii. Pierwszy taki przypadek w Niemczech
  4. Wielkie wyróżnienie Grzegorza Krychowiaka. Kibice go kochają, niesamowite osiągnięcie, brawo
  5. Pele wybrał najlepszego piłkarza na świecie. Legendarny Brazylijczyk nie ma wątpliwości
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą super funkcję. Jest nieznana wielu klientom

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News