wiadomości
pixabay.com/5598375
Autor Mateusz Wysokiński - 21 Maja 2020

Smutna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Jarosław Sochacki, miał zaledwie 48 lat

Wiadomości na temat śmierci 48-letniego sportowca i przyjaciela sportu przygnębiła wielu kibiców. Media doniosły, że w wieku 48 lat odszedł Jarosław Sochacki, który wsławił się organizacją imprezy Półmaratonu Zawierciańskiego. Biegacz został uczczony przez kolegów z grupy Jura PL, którzy przekazali tą niewątpliwie przykrą informację.

Wiadomości o odejściu kultowej osobistości zawierciańśkiego sportu przeszły przez całą Polskę. Jarosław Sochacki, który w trakcie swojej kariery sportowej dał się poznać jako wybitny biegacz, organizator i Półmaratonu Zawierciańskiego odszedł w wieku 48 lat. Informacja o jego śmierci została przekazana przez kolegów, którzy nie mogą pogodzić się ze śmiercią przyjaciela i działacza na rzecz sportu w Zawierciu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Anna Lewandowska nie mogła się powstrzymać. Pokazała zdjęcie śpiącej Laury. Prawdziwy aniołek (FOTO)Anna Lewandowska nie mogła się powstrzymać. Pokazała zdjęcie śpiącej Laury. Prawdziwy aniołek (FOTO)Czytaj dalej

Wiadomości. Nie żyje Jarosław Sochacki. Smutna informacja obiegła Polskę

O śmierci Sochackiego poinformowali jego przyjaciele z grupy Jura PL, którzy przez lata współpracowali ze sportowcem. Wspominają oni zmarłego jako wielkiego przyjaciela sportu, sportowca i organizatora wielu kultowych imprez sportowych. Dziełem jego życia jest udział w tworzeniu Półmaratonu Zawierciańskiego i słynnego Biegu Zdobywców Orlich Gniazd.

- Z wielkim bólem informujemy że dzisiaj odszedł nasz przyjaciel, kolega, prezes Stowarzyszenia Grupa Jura'PL Jarosław Sochacki. - czytamy w oświadczeniu grupy, której dowodził Sochacki.

Pogrzeb sportowca obędzie się dzisiaj o godzinie 15 w kościele NMP Królowej Polski przy ul. Paderewskiego 28 w Zawierciu. Po mszy ciało sportowca zostanie przeniesione do cmentarza parafialnego przy ulicy Cmentarnej.

Radosław Majdan został oskarżony o ukrywanie pedofila. Reakcja bramkarza była natychmiastowa, zapowiada poważne krokiRadosław Majdan został oskarżony o ukrywanie pedofila. Reakcja bramkarza była natychmiastowa, zapowiada poważne krokiCzytaj dalej

Sochacki próbował swoich sił w polityce

Zaangażowanie społeczne Sochackiego przekraczało także ramy sportowe. On sam próbował swojej kariery także w polityce. Próbował w swoim życiu uzyskać mandat poselski z list Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni. Jeszcze w 2018 roku zabiegał bez powodzenia o mandat radnego z list Komitetu Wyborczego Wyborców Witolda Grima "Zawiercie Bez Podziałów".

Sam Sochacki znany był także ze swojej działalności charytatywnej. Był on jednym z pomysłodawców i organizatorów coroczych Mikołajek dla Domu Dziecka w Górze Włodowskiej i Domu Dziecka w Zawierciu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nic lepszego dziś już nie zobaczysz. Genialny film z Polski podbija internet
  2. Zerwany dach zabił mu żonę i córki. Po miesiącach on i rodzina przerywają milczenie
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Ministerstwo szykuje kolejny program z plusem. Nawet 13 tys. zł dla rodzin

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News