Wiadomości
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Sierpnia 2020

Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Tomasz Tomiak, kochały go miliony Polaków

Wiadomości, jakie obiegły dzisiaj media w Polsce, są niesamowicie smutne. Dowiedzieliśmy się, że nagle zmarł słynny reprezentant Polski, zawodnik, który osiągnął wielkie sukcesy na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Odszedł od nas Tomasz Tomiak, który od kilku miesięcy przebywał w szpitalu z powodu poważnych problemów zdrowotnych. 

Wiadomości o nagłej śmierci znanego reprezentanta Polski i uczestnika igrzysk olimpijskich wstrząsnęły kibicami. W piątek media podały szokująca informację, że zmarł Tomasz Tomiak, były medalista najważniejszych imprez sportowych świata. Mężczyzna od dłuższego czasu zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Nowy zakaz dla części turystów. Dotyczy tysięcy ludzi


Wiadomości o śmierci reprezentanta Polski zszokowały kibiców

W piątek całą Polskę obiegły niesamowicie smutne wiadomości. Potwierdzono informację, że zmarł wybitny zawodnik, który reprezentował nasz kraj na największych imprezach sportowych świata. W wieku 52 lat odszedł niespodziewanie z tego świata Tomasz Tomiak, utytułowany reprezentant Polski w wioślarstwie. Mężczyzna od kilku miesięcy przebywał w szpitalu, z uwagi na poważne problemy zdrowotne.

Tomasz Tomiak był bardzo utytułowanym zawodnikiem, który już na zawsze zapisał się w historii polskiego sportu. Wioślarz aż 18 razy zwyciężał w zawodach mistrzostw Polski, a także godnie reprezentował nasz kraj na imprezach międzynarodowych. W 1991 roku podczas mistrzostw świata w Wiedniu zdobył brązowy medal w czwórce ze sternikiem i wyczyn ten powtórzył także w 1993 roku w Roudnicach, tym razem w czwórce bez sternika.

Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje ukochana gwiazda, była jeszcze młoda, zatrważające informacjeMedia podały tragiczne wiadomości. Nie żyje ukochana gwiazda, była jeszcze młoda, zatrważające informacjeCzytaj dalej


Nie żyje Tomasz Tomiak, medalista olimpijski

Największy sukces Tomasz Tomiak świętował jednak w 1992 roku. Podczas igrzysk olimpijskich w Barcelonie wywalczył brązowy medal w czwórce ze sternikiem. Obok Tomiaka w naszej drużynie wystąpili wówczas Maciej Łasicki, Wojciech Jankowski, Jacek Streich oraz Michał Cieślak.

Po zakończeniu kariery w 1995 roku Tomasz Tomiak rozpoczął studia na AWF. Pracował na uczelni w Zakładzie Teorii Sportu. Był profesorem AWFiS oraz dziekanem Wydziału Wychowania Fizycznego, a następnie Wydziału Kultury Fizycznej tejże gdańskiej uczelni. Sprawował również funkcję prezesa klubu AZS AWFiS Gdańsk. W szpitalu Tomasz Tomiak przebywał w oczekiwaniu na przeszczep serca.

Źródło: sport.radiozet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już pewne, Sejm zatwierdził ustawę. Kierowcy będą zachwyceni
  2. Doigrali się. Ogromne kary dla UPC, będą prezenty dla klientów
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News