Wiadomości
Pixabay
Autor Piotr Mika - 21 Sierpnia 2020

Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje ukochana gwiazda, była jeszcze młoda, zatrważające informacje

Wiadomości z Rosji napawają ogromnym smutkiem. Podczas zawodów doszło tam do bardzo przykrego incydentu, gdy jedna z uczestniczek została uderzona w głowę. Mimo natychmiastowej interwencji służb medycznych sportsmenki nie udało się uratować.

Wiadomości o śmierci Jeleny Kustowej zaskoczyły wszystkich. Podczas zawodów w Rosji zawodniczka uległa wypadkowi, który skończył się dla niej tragicznie. Lekarze robili co mogli, aby ją uratować, niestety na niewiele się to zdało. Kobieta zmarła mając ledwie 37 lat.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ministerstwo Zdrowia przekazało fatalne wieści. Mamy nowy rekord zakażeń koronawirusem, liczby są bardzo niepokojące
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Skandaliczne zachowanie polskiego aktora na plaży. Jego słowa nie mieszczą się głowie. Teraz się tłumaczy
Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz pokazała swoją intymność w internecie. Przekroczyła ostatnią granicę, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Wiadomości z Rosji są niezwykle przygnębiające

Jelena Kustowa brała udział w zawodach gimnastycznych w rodzinnym kraju, gdy doszło do nieszczęśliwego wypadku. 37-latka startowała w dyscyplinie zwanej slackline, która polega na wykonywaniu tricków na wąskiej taśmie rozpiętej pomiędzy dwa punktami. Całość może odbywać się na wysokości od kilku do nawet kilkudziesięciu metrów.

Podczas wykonywania akrobacji jedna z blokad, na których zawieszona była taśma, pękła i uderzyła Kustową w głowę. Mimo szybkiego pojawienia się karetki i długiej reanimacji uszkodzenie czaszki okazało się zbyt poważne, a zawodniczka zmarła.

Fantastyczne wiadomości dla kibiców polskich skoczków. Podjęto zupełnie niespodziewaną decyzjęFantastyczne wiadomości dla kibiców polskich skoczków. Podjęto zupełnie niespodziewaną decyzjęCzytaj dalej

Organizatorzy zawodów szukają przyczyn wypadku

Pierwsze podejrzenia padły na dostawcę sprzętu, ponieważ to właśnie on zawiódł i doprowadził do śmierci 37-latki. Jak podają media, organizatorzy byli pewni, że sprzęt jest całkiem nowy i bez problemu powinien wytrzymać nacisk nawet 300 kg. Aktualnie trwa dochodzenie w tej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mieszkasz nawet na ostatnim piętrze bloku, a i tak będziesz płacił ubezpieczenie od powodzi. Absurdalny przepis straszy Polaków
  2. Ogromna dziura pochłonie 33 polskie wsie. Mieszkańcy załamani, a kopalnia zaciera ręce
  3. Piotr Żyła zadziwił wszystkich Polaków. Nie ma czasu na romanse, wsiadł na traktor i wtedy się zaczęło (FOTO)
  4. Wyciekło nieznane zdjęcie Marty Linkiewicz. Zapozowała zupełnie nago, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Prezes Barcelony potwierdził najważniejszą informację. Ogłosił wszystko w środku nocy
  6. Mandat za brak maseczki w samochodzie powraca. Grozi, nawet jeśli jedziesz z bliskimi

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News