Wiadomości
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 22 Kwietnia 2020

Wspaniała wiadomość ogarnęła wszystkich. Uwielbiany mistrz świata pokonał COVID-19

Wiadomości płynące do Polski mogą ucieszyć bardzo wielu kibiców. Okazuje się, że jeden z ulubieńców naszych kibiców, który jest mistrzem świata pokonał koronawirusa. Sportowiec postanowił opowiedzieć o swoim starciu z chorobą na łamach polskich mediów.

Wiadomości płynące do Polski mogą ucieszyć wielu kibiców. Uwielbiany przez kibiców mistrz świata pokonał koronawirusa z Wuhan. Sportowiec, który zaraził się chorobą na początku tego miesiąca przeszedł przez chorobę w bardzo łagodny sposób i wiele wskazuje na to, że nie zaraził ani członków swojej rodziny, ani pracowników teamu, którzy towarzyszyli mu w Anglii. Tak dobre informacje dają nadzieję na to, że coraz większa liczba sportowców wygra walkę z chorobą.

Dramatyczna sytuacja w polskiej kadrze. Skoczkowie kończą kariery, drużyna w całkowitej rozsypceDramatyczna sytuacja w polskiej kadrze. Skoczkowie kończą kariery, drużyna w całkowitej rozsypceCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Poznaliśmy termin powrotu futbolu w Polsce. W końcu są daty, najpierw mecze Pucharu Polski
  2. Polska firma produkuje materiał nieprzepuszczający wirusów. Stał się prawdziwym hitem

Wiadomości. Mistrz świata pokonał koronawirusa

Sportowcem, który pokonał chorobę z Wuhan jest Nicky Pedersen. Duński żużlowiec, który na codzień występuje w GKM-ie Grudziądz od miesiąca zmagał się z koronawirusem po wizycie w Anglii. Duńczyk poinformował dzisiaj kibiców, że czuje się o wiele lepiej i wraca do zdrowia.

-Na początku lekko kaszlałem. Potem pojawiły się gorączka, biegunka, bóle mięśni i kaszel. Były też zawroty głowy. Nie miałem też sił, żeby uprawiać sport. Zwykły odpoczynek okazał się zbawienny. Wiem, że nie ma lekarstwa na wirusa. Pomaga tylko czas. Najważniejsze, że mam to już za sobą. Mam nadzieję, że teraz jestem już odporny na koronawirusa - powiedział zawodnik GKM-u Grudziądz.

Smutna wiadomość z samego rana. Gwiazdor igrzysk olimpijskich nie żyje. Przegrał walkę z wirusemSmutna wiadomość z samego rana. Gwiazdor igrzysk olimpijskich nie żyje. Przegrał walkę z wirusemCzytaj dalej

Polscy mechanicy sportowca się nie zarazili

Mimo że podejrzewało się, że wraz ze sportowcem zarazili się także mechanicy Polaka, to mężczyźni nie wykazali objawów choroby, o czym poinformował Zbigniew Fiałkowski, wieloletni działacz żużlowy z Grudziądza.

- Samego koronawirusa przeszedł "delikatnie". Wcześniej był z dwoma mechanikami, u których był wynik negatywny, a więc koronawirusem się nie zarazili. Byli z nim na treningach w Anglii. - mówi Fiałkowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski powiedział o wakacjach. Polacy muszą być gotowi na zmiany
  2. Mówili, że maseczki są niebezpieczne, teraz każą zasłaniać twarz. Ważny powód dlaczego zmienili zdanie
  3. Nagły zwrot ws. transferu Arkadiusza Milika. Przyszłość Polaka stała się bardzo niepewna
  4. Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)
  5. Nie żyje medalistka olimpijska. Śmierć przyszła nagle, świat sportu pogrążył się w żałobie
  6. Od czwartku maseczki wielokrotnego użytku w popularnej sieciówce. Zapłacisz 3,99 zł za sztukę

źródło: sport.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News