Wiadomości
Twitter / UAE Team Colombia
Autor - 22 Lipca 2020

Znany sportowiec wpadł pod samochód. Kierowca celowo zajechał mu drogę, gwiazdor w szpitalu (FOTO)

Wiadomości o wypadku jednego z popularnych sportowców błyskawicznie obiegły media. To nie pierwszy przypadek w tym roku, gdy znany kolarz zostaje potrącony przez samochód i niestety takich przypadków sporo było również w Polsce. Tym razem do wypadku doszło w Kolumbii, gdzie niedawno bardzo podobnemu wypadkowi uległ inny czołowy kolarz.

Wiadomości o kolejnym wypadku z udziałem samochodu i rowerzysty coraz bardziej szokują. W tym roku w Polsce doszło do wielu takich zdarzeń, w których mniej lub bardziej ucierpieli polscy sportowcy. Tym razem do kolejnego wypadku doszło w Kolumbii, gdzie niedawno w podobnej sytuacji znalazł się Nairo Quintana, zwycięzca takich wyścigów jak Giro d’Italia i Vuelta a Espana.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  2. Rząd przekazał wiadomość dla tysięcy Polaków. Decyzja zapadła ostatecznie
  3. Są ofiar. Tragedia w górach. Smutne wieści ze świata
Robert Lewandowski przeszedł test na COVID-19. Znamy wynikRobert Lewandowski przeszedł test na COVID-19. Znamy wynikCzytaj dalej

Wiadomości o kolejnym poszkodowanym kolarzu oburzają opinię publiczną

Wydaje się, że w tym roku mamy prawdziwą plagę podobnych zdarzeń z udziałem sportowców. W Polsce upadek na rowerze zaliczył m.in. Marek Plawgo, gdy kierowca samochodu zajechał mu drogę. Na szczęście skończyło sie tylko na zadrapaniach. Z kolei w Kolumbii wypadkowi uległ jeden z najpopularniejszych kolarzy ostatnich lat, Nairo Quintana. Trenujący w swoim kraju kolarz został uderzony przez samochód, ale również tutaj udało się uniknąć większych konsekwencji zdrowotnych.

Do kolejnego wypadku z udziałem samochodu oraz rowerzysty doszło we wtorek rano. Carlos Ospina, zawodnik UAE Team, wybrał się na przejażdżkę rowerową niedaleko miejsca zamieszkania. Zwykły trening mógł się jednak zakończyć dla niego tragicznie, ponieważ w trakcje jazdy został potrącony przez samochód. Z jego relacji wynika, że kierowca złościł się, że kolarze blokują mu drogę, po czym z premedytacją miał wjechać w Ospinę. Patrząc na zdjęcie zniszczonego roweru wydaje się cudem, że nie doszło do większej tragedii.

Wiadomości

Media podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj KubicaMedia podały tragiczną wiadomość. Nie żyje Mikołaj KubicaCzytaj dalej

Zespół Carlosa Ospiny zwraca się do władz o pomoc

Kolumbijski zespół UAE Team wydał specjalne oświadczenie po wypadku swojego zawodnika, zwracają się w nim również do władz kraju. - Carlos Ospina jest obecnie w szpitalu i czeka na wyniki badań lekarskich, które pozwolą ustalić dokładnie jego obrażenia. W obliczu tej sytuacji zwróciliśmy się do władz kraju, by nie odpuszczały tego przypadku nieodpowiedzialności i agresywności kierowcy. To mogło kosztować życie naszego młodego zawodnika - podkreśla UAE Team. Hiszpański dziennik "Marca" podaje, że mimo wszystko Carlos Ospina nie doznał poważniejszych obrażeń, jednak wszystko wyjaśnić mają dokładne badania w szpitalu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Blisko 76 tys. Polaków dostanie ekstra pieniądze od ZUS. Niektórzy nawet po 12 786 zł
  2. Tajemnicze kręgi w zbożu pojawiły się w Polsce. W Nadarzycach lądowało UFO?
  3. Niedowierzenie kibiców. Były reprezentant Polski i uczestnik Euro ma koronawirusa, potrzebna pomoc lekarzy
  4. Serie A: Juventus Turyn – Lazio Rzym. Na żywo. Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, stream. Wyniki
  5. Wstrząsające informacje ws. Złotej Piłki. Robert Lewandowski na pewno nie zdobędzie prestiżowej nagrody
  6. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News