wiadomości
instagram.com/hanakimura
Autor Mateusz Wysokiński - 23 Maja 2020

22 letnia piękna gwiazda nie żyje. Tuż przed swoją śmiercią zostawiła wiadomość, która wzbudza ciarki

Wiadomości ze świata sportu są dzisiaj wyjątkowo smutne. 22-letnia gwiazda zapasów, która miała zrobić wielką karierę w federacji WWE - Hana Kimura nie żyje. Młoda nadzieja sportu została znaleziona martwa w swoim domu, jednak nie to zwróciło uwagę wszystkich kibiców. Tuż przed śmiercią zostawiła na swoim Instagramie wiadomość, która może przerażać.

Wiadomości płynące do Polski są wyjątkowo smutne. Pożegnaliśmy dzisiaj gwiazdę japońśkiego wrestlingu - Hanę Kimurę. Młoda zawodniczka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu przez bliskich i policję, którzy nie mieli od wczoraj z nią żadnego kontaktu. Tuż przed śmiercią, zmarła zostawiła wiadomość na swoim Instagramie, która może sugerować przyczynę jej odejścia.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Media z całego świata przekazują bardzo smutne wiadomości. Nie żyje mistrz olimpijski, odszedł wybitny sportowiec
  2. Ojciec kupił synowi super sportowego Mustanga. Trzy dni później doszło do tragedii
Jakub Błaszczykowski opowiedział o swojej religii. Jego poglądy są bardzo wyraziste. Jakiego jest wyznania?Jakub Błaszczykowski opowiedział o swojej religii. Jego poglądy są bardzo wyraziste. Jakiego jest wyznania?Czytaj dalej

Wiadomości. Nie żyje Hana Kimura. Tajemnicze okoliczności śmierci sportsmenki

Kimura, która w przeciągu kilku lat miała ambicję występów w WWE, a także była największą gwiazdą japońskiego wrestlingu została znaleziona zmarła w swoim apartamencie. O śmierci kobiety poinformowały media, które zaznaczyły, że wrestlerka tuż przed śmiercią zrobiła coś przerażającego.

- Drodzy kibice Stardom, bardzo nam przykro poinformować, że nasza Hana Kimura nie żyje. Prosimy o zachowanie szacunku i danie sobie czasu na przemyślenie wszystkiego. Bądźcie swoimi myślami z jej rodziną i przyjaciółmi. Dziękujemy za wsparcie w tym trudnym czasie. - napisali w oświadczeniu przedstawiciele Stardom.

Piotr Żyła podjął decyzję w sprawie końca kariery. Padły słowa, na które czekali wszyscy Polacy, podał datęPiotr Żyła podjął decyzję w sprawie końca kariery. Padły słowa, na które czekali wszyscy Polacy, podał datęCzytaj dalej

Hana Kimura popełniła samobójstwo? Zostawiła niepokojącą wiadomość

22-latka tuż przed swoją śmiercią zamieściła na Instagramie wpis, który z perspektywy czasu może wywoływać ciarki na plecach. Kobieta miała zmagać się z depresją spowodowaną hejtem przez jej wystąpienie w reality show "Terrace House". Młoda Japonka była wyszydzana na forach internetowych, z czym nie mogła sobie poradzić. Jej ostatnia wiadomość na Instagramie może odpowiedzieć na pytanie w sprawie przyczyn jej zgonu.

- Kocham cię, mam długie, szczęśliwe życie. Przepraszam - napisała sportsmenka tuż przed śmiercią.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pandemia uderzyła, tysiące zachorowań i zmarłych. Nowy kraj na drugim miejscu najbardziej poszkodowanych na świecie
  2. Porażające znalezisko na Białołęce. Kobieta znalazła rozkładające się ciało
  3. Robert Lewandowski ujawnił, skąd pomysł na imię drugiej córki. Nikt nie spodziewał się tak prostej odpowiedzi
  4. Niemieckie media przekazały fatalne wieści w sprawie Krzysztofa Piątka. Ogromny kłopot polskiego napastnika
  5. Reprezentant Polski boi się o kilkuletniego synka. Mówi, że może stracić go na zawsze
  6. Zakaz podlewania ogrodów coraz częstszy. Czy trzeba się do niego stosować?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News