Wiadomości
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 23 Września 2020

Polskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje młody polski piłkarz, tysiące rodaków pogrążyło się w smutku

Wiadomości o śmierci młodego polskiego piłkarza wywołały potworny smutek u bardzo wielu kibiców piłki nożnej, którzy interesowali się jego stanem zdrowia. Jakiś czas temu usłyszeliśmy o tragicznym wypadku, a dziś przyszło nam poznać najgorsze wieści. Młody zawodnik przegrał walkę o życie.

Wiadomości o śmierci młodego polskiego zawodnika wywołały ogromny smutek wśród wszystkich kibiców, którzy interesowali się jego stanem zdrowia. Od kilku tygodni w Polsce były ich całe tysiące, bowiem nagle dowiedzieliśmy się o strasznym wypadku, w którym uczestniczył zawodnik. Niestety dziś wiemy już, że lekarze nie zdołali wygrać walki o jego życie.

Informacje o odejściu młodego zawodnika zostały przekazane przez jego klub, a kibice momentalnie zaczęli wyrażać wielki smutek i przekazywać rodzinie zmarłego swoje kondolencje. Mało kto spodziewał się tak przykrej informacji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki zadziwiła Polaków. Rozebrała się do rosołu i usiadła w oknie, widać wszystko (FOTO)
  2. Fatalne wieści dla 750 tys. polskich emerytów. Rząd podjął decyzję, która będzie kosztowała ich utratę pieniędzy
  3. Wściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowy
Narzeczona Artura Szpilki zadziwiła Polaków. Rozebrała się do rosołu i usiadła w oknie, widać wszystko (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki zadziwiła Polaków. Rozebrała się do rosołu i usiadła w oknie, widać wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Wiadomości pogrążyły Polaków w smutku

Wiadomości o odejściu młodego Dominika Kazana zasmuciły kibiców z całej Polski. Już od ósmego roku życia był on związany ze swoją ukochaną Unią Hrubieszów, w barwach której występował jeszcze do niedawna. 23-latek uczestniczył jednak w tragicznym wypadku, po którym lekarze walczyli o jego życie. Informacje o jego stanie zdrowia ukazywały się na bieżąco.

23 sierpnia Dominik Kazan został potrącony przez samochód przed supermarketem. Helikopter natychmiast zabrał go do szpitala w Lublinie, gdzie do dziś trwała walka o przywrócenie go do zdrowia. Niestety, dziś dowiedzieliśmy się, że lekarzom nie udało się uratować młodego mężczyzny, który jeszcze do niedawna nie tylko grał w Unii Hrubieszów, ale również prowadził w niej drużyny młodzieżowe.

Wściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowyWściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowyCzytaj dalej

Wiadomości. Nie żyje Dominik Kazan

- Dominik Kazan miał zaledwie 8 lat, gdy rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną w Unii Hrubieszów. Trenując podnosił swoje umiejętności, rywalizując w różnych ligowych rozgrywkach młodzieżowych, aż przyszedł dzień, że zadebiutował w rozgrywkach seniorów - pisze Unia Hrubieszów na swojej oficjalnej stronie internetowej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Nietrzeźwa kierująca dosłownie przelatuje przez rondo swoim BMW M4. O krok od wielkiej tragedii
  2. Potężny sztorm i morska bitwa. Niesamowite nagranie zatopienia U-Boota
  3. Miała sesję zdjęciową w CKM-ie. Teraz przyznaje, że nie chce się już "wygłupiać", i że przez miłość „schrzaniła swoją karierę”
  4. Gwiazda polskiego sportu oszukana na wielkim turnieju? Została niesłusznie wykluczona, ma dowody
  5. Nie żyje były piłkarz Realu Madryt. Był medalistą mistrzostw świata i członkiem legendarnej drużyny
  6. Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News