Wiadomości
Pixabay
Autor Piotr Mika - 24 Sierpnia 2020

Znany polski zawodnik MMA zatrzymany przez policję. Miał okradać stacje benzynowe i napadać na staruszki (WIDEO)

Wiadomości o zatrzymaniu młodego zawodnika MMA szybko obiegły media. Okazało się, że 21-latek miał już wcześniej problemy z prawem, a ostatnio miał dopuszczać się kradzieży oraz napadu, w którym ucierpiała 63-letnia kobieta. Kontrterroryści z Lublina w brawurowej akcji zatrzymali oskarżonego.

Wiadomości z Lublina na pewno zainteresują kibiców sportów walki. 21-letni zawodnik MMA, Patryk T. miał w najbliższym czasie walczyć o wysokie nagrody, a teraz grozi mu długi rozbrat ze sportem i wieloletnie więzienie. Lubelska policja podała informacje, że młody sportowiec dopuścił się brutalnego napadu na staruszkę i okradł ją z biżuterii wartej 30 tys. złotych.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gatunek owada zabójcy zadomowi się w Polsce na dobre? Powikłania po ugryzieniu są niewyobrażalne, eksperci zabrali głos
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. TVN przekazał pilny alarm, decyzja zapadła nagle. Zagrożenie zdrowia i życia
Łzy Roberta Lewandowskiego po życiowym sukcesie. Zadedykował zwycięstwo zmarłemu ojcuŁzy Roberta Lewandowskiego po życiowym sukcesie. Zadedykował zwycięstwo zmarłemu ojcuCzytaj dalej

Wiadomości o zatrzymaniu wschodzącej gwiazdy MMA obiegły Polskę

Patryk T. miał dopuścić się tego napadu na początku sierpnia. Według relacji oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, zawodnik najpierw obezwładnił kobietę po czym okradł - Wszedł za nią na klatkę schodową i zaatakował. Zaczął podduszać. Kiedy doprowadził ją do stanu bezbronności, okradł. Zabrał jej złotą biżuterię, wartą 30 tysięcy złotych - mówił w rozmowie z faktami Kamil Gołębiowski.

Sprawa trafiła do wydziału kryminalnego, który szybko namierzył sprawcę napadu. Miał tego dokonać właśnie 21-letni zawodnik MMA z Lublina. Jak podaje lubelska komenda sprawca w przeszłości był wielokrotnie notowany m.in. za rozbój, pobicie, włamania, uszkodzenie ciała oraz przestępstwa narkotykowe. Jako że mężczyzna mógł być niebezpieczny, do zatrzymania go wysłano Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny KWP w Lublinie.

Znany polski bramkarz usłyszy zarzuty. Może trafić do więzienia, jego kariera stanęła pod znakiem zapytaniaZnany polski bramkarz usłyszy zarzuty. Może trafić do więzienia, jego kariera stanęła pod znakiem zapytaniaCzytaj dalej

Niezwykłe nagranie policyjnej akcji

Kontrterroryści dokonali zatrzymania na jednym ze skrzyżowań w Lublinie. Brawurowo przeprowadzona akcja zakończyła się szybkim unieruchomieniem zatrzymanego i przetransportowaniem go do aresztu. Nagranie z całej akcji udostępniła lubelska policja.

Zatrzymany 21-latek odpowie nie tylko za napad na 63-latkę, ale również za kradzież paliwa ze stacji benzynowej. Patrykowi T. grozi do 12 lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Paragon za litr jagód albo kilogram ziemniaków sprzedawanych przy drodze. Obowiązek nie obejmie jednak każdego
  2. Naukowcy odkryli nowe ognisko promieniowania w Czarnobylu. Niezwykle niebezpieczne zjawisko
  3. Justyna Żyła zrzuciła ubrania i pokazała ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Obok niej gwiazda show TVN (FOTO)
  4. Dawid Kubacki zdeklasował rywali podczas dzisiejszego konkursu. Trzech Polaków na podium, niewyobrażalny sukces
  5. Żona Wojciecha Szczęsnego kręci pupą w skąpym bikini. Piłkarz jest zachwycony, internauci hejtują (FOTO)
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News