Wiadomości
Youtube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Listopada 2020

Znana piosenka propaguje pedofilię? Tak twierdzi popularny dziennikarz sportowy

Wiadomości, jakie podał Krzysztof Stanowski na Kanale Sportowym, zaskoczyły fanów sportu. Popularny dziennikarz w swoim nowym programie “Dziennikarskie Zero”, w którym podsumowuje różne wydarzenia tygodnia w kraju i na świecie, przytoczył fragment doskonale znanej Polakom piosenki. Stanowski zauważył, że propaguje ona pedofilię. 

Wiadomości, jakie wypłynęły z najnowszego odcinka programu “Dziennikarskie Zero” na Kanale Sportowym, zaskoczyły wszystkich. Prowadzący program Krzysztof Stanowski uderzył w piosenkarza zespołu Bayer Full Sławomira Świerzyńskiego i jego popularną piosenkę. Zdaniem dziennikarza propaguje ona pedofilię.

Marcin Najman idzie na wojnę z Fame MMA. Szykuje się wielka batalia w sądzieMarcin Najman idzie na wojnę z Fame MMA. Szykuje się wielka batalia w sądzieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  2. Dali bezdomnej kobiecie kopertę z pieniędzmi i zaczęli ją śledzić. Finał odebrał im mowę, nigdy się nie spodziewali podobnego zachowania
  3. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli


Wiadomości z nowego programu Kanału Sportowego, zaskoczyły internautów

W ciągu zaledwie kilku miesięcy działalności Kanał Sportowy stał się prawdziwą internetową sensacją. Tworzony przez znanych i lubianych dziennikarzy Mateusza Borka, Tomasza Smokowskiego, Michała Pola i Krzysztofa Stanowskiego kanał chętnie oglądają miliony Polaków.

W ostatnim czasie wielką popularnością cieszy się nowy program Krzysztofa Stanowskiego “Dziennikarskie Zero”. Tytuł wziął się od słów Marcina Najmana, który właśnie w ten sposób nazwał Stanowskiego podczas rozmowy telefonicznej z twórcami Kanału Sportowego podczas programu nadawanego na żywo.

Stanowski postanowił przekuć słowa boksera-celebryty w nowy pomysł. Ruszył z produkcją programu, w którym co tydzień omawia wydarzenia z minionego tygodnia. Dziennikarz skupia się na jego zdaniem absurdalnych sytuacjach i wypowiedziach ludzi mediów i celebrytów.

W najnowszym odcinku, ku zaskoczeniu wszystkich, Krzysztof Stanowski skoncentrował swoją uwagę na popularnej piosence, którą od lat znają Polacy. Mowa tutaj o utworze “Majteczki w kropeczki” autorstwa zespołu Bayer Full. Dziennikarz przedstawił szokujący zarzut wobec tej piosenki.

Polski gwiazdor ugodzony nożem. Wiemy, w jakim jest stanie, lekarze zabrali głosPolski gwiazdor ugodzony nożem. Wiemy, w jakim jest stanie, lekarze zabrali głosCzytaj dalej


Krzysztof Stanowski uważa, że znana piosenka propaguje pedofilię

- Gdy sześć lat skończyłem, do szkoły był czas. Maleńka Marzenka żegnała mnie tak: Zostawiasz mnie samą, ach, czemu tak jest. Me serce zranione do ciebie wciąż lgnie. I tuląc się do mnie mówiła mi tak: Nie przejmuj się miły, bo to pierwszy raz - rozpoczął wypowiedź Stanowski.

- Gdy sześć lat skończyłem… majteczki w kropeczki… Czy słyszeliście kiedyś piosenkę bardziej pedofilską? - pytał Stanowski. - No sorry, ale co to w ogóle jest? Jak to się w ogóle uchroniło? - pytał wyraźnie zniesmaczony dziennikarz.

Krzysztof Stanowski nie mógł wyjść z zaskoczenia, że utwór o takiej treści był hitem wśród Polaków. - Jak to się stało, że Polacy śpiewali taką piosenkę? O sześciolatku i majteczkach w kropeczki… Co się w Polsce wydarzyło, że to w ogóle śpiewano? - kontynuował współtwórca Kanału Sportowego.

Teza Krzysztofa Stanowskiego zaskoczyła internautów. Patrząc na tekst piosenki “Majteczki w kropeczki” trudno nie odnieść jednak wrażenia, że treść utworu jest ,delikatnie mówiąc bardzo wątpliwa.

Dziennikarz przytoczył ją, nawiązując do kontrowersyjnych wypowiedzi Sławomira Świerzyńskiego. Piosenkarz jest jednym z celebrytów, którzy w ostatnim czasie głośno negują niebezpieczeństwo związane z pandemią koronawirusa. Wideo można obejrzeć poniżej.

Źródło: Kanał Sportowy

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Rozpoczęły się kontrole. Chodzi o abonament RTV, kary sięgają nawet 680 zł. Jest ważny szczegół
  2. Pamiętacie serial “Doktor Quinn”? Wiemy, co teraz robi Erika Flores, odtwórczyni roli Coleen Cooper
  3. Polski skoczek narciarski potwierdził radosną nowinę. Posypały się gratulacje, rodzina się powiększy
  4. Zbigniew Boniek podjął ostateczną decyzję ws. zwolnienia Jerzego Brzęczka. Zaprosił go na rozmowę, kibice byli wściekli
  5. Właśnie podano tragiczne wiadomości. Nie żyje polski uczestnik mistrzostw świata, był legendą sportu
  6. Siedlce. Potrącenie pieszego na pasach - Kto winien?
  7. Ogromna rodzinna tragedia. 65-latka nie miała żadnych szans, została wciągnięta przez rozrzutnik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News