Wiadomości Bydgoszcz dziennikarz
.
Autor Piotr Bernaciak - 24 Grudnia 2019

Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat

Wiadomości o śmierci znanego polskiego dziennikarza sportowego dotarły do nas z samego rana. Bydgoski sport poniósł ogromną stratę. Odszedł od nas człowiek, który poświęcił się pracy przez niemalże 30 lat.

Wiadomości o śmierci znanego polskiego dziennikarza zasmuciły tysiące czytelników. Przez wiele lat mężczyzna był bowiem poświęcony pracy przy tym, co kochał najbardziej, czyli sport w lokalnym wydaniu. To właśnie za to cenili go ci, którzy regularnie mieli okazję czytać pisane przez niego teksty. Ukazywały się one na łamach gazet przez niemalże 30 lat.

Mało który dziennikarz w Polsce może pochwalić się obecnie takim stażem pracy w mediach sportowych. To tylko podkreśla, jak wielkim szacunkiem ze strony zarówno czytelników, jak i przełożonych cieszył się Grzegorz Sergot. Niestety, dotarły do nas najgorsze wiadomości. Dowiedzieliśmy się, że wieloletni dziennikarz Gazety Pomorskiej zmarł.

Gwiazdor Bayernu pobił swoją żonę? Już niebawem ma stanąć przed sądemGwiazdor Bayernu pobił swoją żonę? Już niebawem ma stanąć przed sądemCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci dziennikarza zasmuciły czytelników

Dotarły do nas smutne wiadomości o odejściu Grzegorza Sergota. Dziennikarz rozpoczął swoją pracę już w 1990 roku i pracował tam niemalże do samego końca. Na samym początku zajmował się żużlową Polonią Bydgoszcz. Klub miał swoje lepsze i gorsze momenty, ale w tamtych czasach karierę rozpoczynał Tomasz Gollob i to właśnie Sergot pracował przy jego pierwszych spotkaniach żużlowych.

Jego kolejną pasją był futbol na szczeblu lokalnym. Grzegorz Sergot pasjonował się ligami okręgowymi i często pisał o nich dla Gazety Pomorskiej, prowadząc samodzielnie klasyfikacje i tabele dotyczące rozgrywek we wszystkich miastach regionu. Trudno było znaleźć drugiego takiego dziennikarza, który do tego stopnia poświęcony był swojej pracy, co mówili wszyscy jego współpracownicy.

Dotarły do nas smutne wiadomości

Grzegorz Sergot w ostatnich latach zmagał się z ciężkimi chorobami. Mimo wszystko do samego końca poświęcony był swojej pasji i cenił ją sobie nad wszystko. Dziennikarz miał 58 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media są przekonane. Gwiazdor PSG tej zimy odjedzie z klubu, przenosiny do giganta?
  2. Piotr Zieliński wybrał nowy klub? "Bardzo chciałby tam trafić"
  3. Były piłkarz Legii przyznał się do strasznego nałogu z przeszłości. "Zobaczyłem, że mój świat się zmienia"
  4. Piłkarze Milanu przegrali 0:5, a potem rozwścieczyli kibiców jeszcze bardziej. Wszystko przez zachowanie po meczu
  5. Robert Lewandowski pierwszy w prestiżowym rankingu. Pokonał największe gwiazdy piłki nożnej
  6. Nie żyje 26-letni sportowiec, wielokrotny mistrz. Zginął w absurdalnym wypadku podczas treningu
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News