wiadomości
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 26 Marca 2020

Słynny sportowiec oskarżony o molestowanie. Miał wykorzystywać małe dzieci

Wiadomości, jakie napłynęły z Australii zszokowały kibiców. Były siedmiokrotny mistrz świata trafił do aresztu z podejrzeniem wykorzystywania seksualnego nieletnich. Ofiarami znanego sportowca miały być dzieci poniżej dziesiątego roku życia. 

Wiadomości o tym, że były wielokrotny mistrz świata miał dopuszczać się wykorzystywania seksualnego małych dzieci, wstrząsnęły opinią publiczną w Australii. Zawodnik uważany był za legendę sportów motorowych i bohatera wielu osób. Australijscy śledczy zatrzymali byłego motocyklistę i umieścili go w areszcie. Mężczyzna opuścił go po wpłaceniu 50 tysięcy dolarów poręczenia majątkowego.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
 2. W kwarantannie nie masz co liczyć na przesyłkę. Poczta Polska wstrzymuje listonoszy
Sławomir Peszko wylądował na bezrobociu. Znamy dalsze plany ulubieńca kibicówSławomir Peszko wylądował na bezrobociu. Znamy dalsze plany ulubieńca kibicówCzytaj dalej


Wiadomości o zatrzymaniu znanego sportowca przez policję wstrząsnęły środowiskiem kibiców

Mat Mladin to były zawodowy motocyklista. Jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w historii. Po dołączeniu do wyścigów AMA Superbike w 1996 roku, aż siedmiokrotnie zostawał mistrzem świata tejże serii. Żaden inny zawodnik nie może pochwalić się takim osiągnięciem. Mladin jest też rekordzistą pod względem liczby zwycięstw, których odniósł 83, a także wywalczonych pole position. Z pierwszego miejsca startował aż 50 razy. Do niego również należy rekord uzyskanych pierwszych miejsc startowych w jednym sezonie - 10. Utytułowany zawodnik jak donoszą media, popadł teraz w poważne tarapaty.

Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowyJuventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowyCzytaj dalej

Legendarny sportowiec miał się dopuścić molestowania seksualnego dzieci

48-latek miał dopuścić się obrzydliwego czynu. W jego sprawie prowadzone jest śledztwo, a zarzut, jaki na nim ciąży to wykorzystywanie seksualnie dzieci poniżej dziesiątego roku życia. Czyn miał powtarzać kilkakrotnie. 13 marca Mladina zatrzymano i osadzono w areszcie. Były motocyklista wyszedł na wolność po wpłaceniu 50 tysięcy dolarów. Jego paszport zatrzymano i nałożono zakaz opuszczania kraju.

- Sprawa trafi do sądu w miejscowości Campbelltown, w Nowej Południowej Walii. W tym stanie mieszka podejrzany. - napisał australijski “Daily Telegraph”.

Mladinowi, jeśli zarzuty okażą się prawdziwe, grozi do kilkudziesięciu lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły
  2. Zabójstwo w Warszawie, jedna osoba nie żyje, druga jest ranna. Policja zarządziła blokady
  3. Reprezentant Polski kończy karierę. Kibice nie mogą uwierzyć, wiemy co będzie robił dalej
  4. Reprezentant kraju zaapelował do rodaków w sprawie epidemii. Te rady powinny być ważne dla każdego
  5. Mecz Ligi Mistrzów doprowadził do pandemii? "To nie przypadek"
  6. Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News