Wiadomości reprezentacja Francji
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 26 Marca 2020

Nie żyje legendarny trener. Poprowadził Francję do tytułu, wielka strata

Wiadomości o śmierci jednego z bardzo znanych trenerów pojawiły się kilkanaście minut temu. Świat sportu stracił jednego z legendarnych szkoleniowców, który cieszył się szacunkiem na całym świecie.

Wiadomości o odejściu bardzo znanego i uchodzącego swojego czasu za topowego trenera dotarły do nas z Francji. Mężczyzna przez lata zawodowej pracy w roli trenera wyrobił sobie reputację doskonałego fachowca, który jest w stanie świetnie pracować z drużyną kilkunastu zawodników i odpowiednio prowadzić ich, motywując do osiągnięcia gigantycznego sukcesu.

Nie można zapomnieć o wielkim triumfie, jakim było zdobycie mistrzostwa Europy na własnej ziemi. Wielu Polaków marzyło o tego typu sukcesie w 2012 roku i obecnie możemy jedynie wyobrazić sobie, jak wielkim triumfem było udowodnienie przewagi nad najlepszymi drużynami przed własną publicznością. Taki właśnie sukces osiągnął ze swoją drużyną Michel Hidalgo.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
 2. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
O jakim transferze marzy Lionel Messi? Legenda futbolu zdradza tajemnicę ArgentyńczykaO jakim transferze marzy Lionel Messi? Legenda futbolu zdradza tajemnicę ArgentyńczykaCzytaj dalej

Wiadomości. Nie żyje Michel Hidalgo

Wiadomości o śmierci Michela Hidalgo pojawiły się dzisiaj po południu. Francuskie media potwierdziły smutną wiadomość, informując, że mężczyzna odszedł w swoim domu w wieku 87 lat. Jak dodatkowo się dowiadujemy, jego odejście spowodowane było przyczynami naturalnymi.

Michel Hidalgo w trakcie swojej kariery piłkarskiej zdołał dwukrotnie zdobyć mistrzostwo Francji w barwach AS Monaco, co niewątpliwie uznać można za ogromny sukces. Dostąpił również zaszczytu wystąpienia w reprezentacji Francji. Znacznie większym triumfem było jednak poprowadzenie drużyny narodowej jako selekcjoner i zdobycie z nią tytułu mistrza Europy na Euro 1984 we Francji.

FIFA podjęła decyzję ws. kontraktów piłkarzy. Nie wszyscy będą zadowoleniFIFA podjęła decyzję ws. kontraktów piłkarzy. Nie wszyscy będą zadowoleniCzytaj dalej

Wiadomości zasmuciły tysiące fanów

Michel Hidalgo prowadził również między innymi Olympique Marsylia, co świadczy o jego pozycji w kraju. Uznawano go za prawdziwą legendę, która świetnie radzi sobie na ławce trenerskiej. Po latach często występował w telewizji jako ekspert. To właśnie w tej funkcji kibice widywali go w ostatnich latach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Tragiczny wypadek na Mazowszu. Dwaj kierowcy zakleszczeni, jeden nie żyje
  3. Polka zmarła na koronawirusa we Włoszech. Kibice ruszają na pomoc jej synowi
  4. Justyna Kowalczyk została upokorzona przez polski związek. Sportsmenka nie kryje rozgoryczenia
  5. Juventus Turyn chce kolejnego Polaka, To może być prawdziwy hit transferowy
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News