Wiadomości
Pixabay
Autor Piotr Mika - 26 Czerwca 2020

Smutna wiadomość z samego rana. 37-letni ulubieniec fanów zmarł na zapalenie płuc. Zostawił dwójkę dzieci

Wiadomości z Walii mogą zasmucić każdego fana rugby. Jeden z byłych zawodników tej dyscypliny zmarł w czwartek rano w wyniku powikłań spowodowanych zapaleniem płuc.

37-letni Scott Bessant zmarł w czwartek rano w szpitalu z powodu powikłań po zapaleniu płuc. Były zawodnik walijskiego Dragonhearts zachorował w zeszłym tygodniu i jego organizm nie poradził sobie z chorobą. Lekarze wcześniej wykluczyli, aby Walijczyk chorował na COVID-19.

PZPN przekazał pilne informacje. Reprezentacje Polski będą mieć nowych trenerów, kibice nie kryją zaskoczeniaPZPN przekazał pilne informacje. Reprezentacje Polski będą mieć nowych trenerów, kibice nie kryją zaskoczeniaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. 116 osób tragiczne zginęło jednego dnia od piorunów. Dramatyczne i smutne wiadomości przekazały władze Indii

Wiadomości, których nikt nie chce usłyszeć

Problemy zdrowotne byłej gwiazdy walijskiej ligi rozpoczęły się już dużo wcześniej. w sierpniu 2017 roku Bessant został znaleziony na ulicy w Abersychan z rozległymi obrażeniami głowy i szyi, a także połomanymi żebrami oraz uszkodzoną miednicą, jednak nie wiadomo co tak naprawdę stało się rugbyście. Wiadomo tylko, że noc spędził w pubie, a leżącego na ulicy Bessanta znaleziono nad ranem.

Po tym zdarzeniu Bessant długo walczył o życie i już nigdy nie wrócił do pełni sił. Nie mógł mówić ani chodzić, wymagał opieki. Rodzina była z nim cały czas, czy to w szpitalu, czy w klinicie w której odbywał rehabilitację, niestety, gdy rozpoczęła się pandemia, wizyty stały się niemożliwe. W kwietniu pojawiły się podejrzenia, że Scott zaraził się koronawirusem, jednak jego wynik badania był negatywyny. W zeszłym tygodniu 37-latek zachorował jednak na zapalenie płuc, którego powikłania okazały się na tyle poważne, że Walijczyk zmarł.

Na jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicęNa jaw wyciekły kulisy rozstania Marcina Gortata i Alicji Bachledy-Curuś. Znajomy pary zdradził ich bolesną tajemnicęCzytaj dalej

Rodzina żegna Scotta Bessanta

Dla rodziny byłej gwiazdy rugby to był cios. Bessant zostawił po sobie dwójkę dzieci, syna Cailan i córkę Eloise. Informację o śmierci 37-latka podała oficjalna strona Walijskiej Ligi Rugby. - Pierwsze niepokojące informacje pojawiły się w kwietniu, kiedy sądzono że Scott zachorował na COVID-19. W zeszłym tygodniu jednak dostał zapalenia płuc i niestety w czwartek nad ranem, 25 czerwca przegrał walkę z chorobą - możemy przeczytać na stronie.

Źródło: dailymail.co.uk

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już ponad 3 mln Polaków korzysta z dużego ułatwienia, ty też możesz. Wystarczy jedna rzecz
  2. Dramatyczna sytuacja na Podkarpaciu. Zerwany most, płyną samochody, powódź, drogi zamieniły się w rzeki
  3. Tragiczne informacje obiegły Polskę z samego rana. Nie żyje Lesław Skinder, był niekwestionowaną legendą dla wielu Polaków
  4. Skąpo ubrana gwiazda polskiego sportu chwali się swoim ciałem na Instagramie. Pokazała naprawdę dużo (FOTO)
  5. Justyna Żyła nagle zwróciła się prosto do Piotra Żyły. Jej niespodziewane słowa zadziwiły Polaków
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News