Wiadomości koronawirus
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 27 Października 2020

Pilne wiadomości obiegły media. Najważniejsza osoba w świecie piłki nożnej chora na COVID-19

Wiadomości o zakażeniu koronawirusem u najważniejszej osoby w świecie piłki nożnej wywołały przerażenie wśród kibiców. Niestety, ponownie okazało się, że choroba nie oszczędza nikogo. Media z całego świata podają kolejne szczegóły.

Wiadomości z ostatniej chwili właśnie ujrzały światło dzienne. Dowiadujemy się, że najważniejsza osoba w świecie piłki nożnej i jednocześnie jedna z najważniejszych postaci w sporcie bez podziału na dyscypliny zachorowała na COVID-19. Kibice zaczęli głośno dyskutować na ten temat.

Zaledwie kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że koronawirus zaatakował Zbigniewa Bońka, najważniejszego włodarza w polskim futbolu. Okazuje się, że teraz zachorował również prezes międzynarodowej federacji piłkarskiej, czyli de facto najważniejsza osoba w światowym futbolu.

Póki co nie pojawia się zbyt wiele informacji na jego temat. Wiadomości zmartwiły jednak kibiców z całego świata, którzy głośno życzą prezesowi powrotu do zdrowia.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mało kto wie, kto jest rodziną Roberta Kubicy. Tysiące Polaków nie mogą uwierzyć, czym zajmuje się jego tata
  2. TVN bije na alarm, zacznie się już dziś o 23:00. W wielu miejscach lepiej nie wychodzić z domów
  3. Wiadomo już, dlaczego Cezary K. został zatrzymany. Miał popełnić porażające przestępstwo, oniemieliśmy
Robert Lewandowski pławi się w niewyobrażalnych luksusach. Tak wygląda dom piłkarza, jak prawdziwy pałac (FOTO)Robert Lewandowski pławi się w niewyobrażalnych luksusach. Tak wygląda dom piłkarza, jak prawdziwy pałac (FOTO)Czytaj dalej

Wiadomości o chorobie prezesa FIFA

Wiadomości o chorobie prezydenta FIFA wzbudziły wielką sensację wśród kibiców na całym świecie. Dziś pojawił się oficjalny komunikat na temat choroby wykrytej u Gianniego Infantino, najważniejszej osoby w światowym futbolu.

W końcu to właśnie on ma wpływ na wszystkie decyzje podejmowane na najwyższym szczeblu. To właśnie dlatego wiadomości zaskoczyły i zmartwiły kibiców - martwią się oni o zdrowie mężczyzny, ale również o to, czy światowy futbol nie zostanie sparaliżowany.

W sprawie wydano natychmiastowy komunikat FIFA. Zawiera on informację o chorobie Gianniego Infantino oraz ważne wiadomości dla wszystkich tych, którzy w ostatnich dniach mieli kontakt z prezydentem federacji.

- Wszystkie osoby, które miały w ostatnich dniach kontakt z prezesem FIFA, mają w najbliższym czasie zostać poinformowane o krokach podejmowanych wobec nich - czytamy w komunikacie federacji. Pojawiły się również wieści o stanie zdrowia mężczyzny.

Dowiedzieliśmy się, że Gianni Infantino przechodzi chorobę łagodnie i w najbliższym czasie przejdzie dziesięcioletnią izolację. Po jej zakończeniu przejdzie również testy, w trakcie których ma się wyjaśnić, jak będzie wyglądała jego praca w kolejnych dniach.

Mało kto wie, kto jest rodziną Roberta Kubicy. Tysiące Polaków nie mogą uwierzyć, czym zajmuje się jego tataMało kto wie, kto jest rodziną Roberta Kubicy. Tysiące Polaków nie mogą uwierzyć, czym zajmuje się jego tataCzytaj dalej

Wiadomości zmartwiły wielu kibiców

Koronawirus coraz bardziej wpływa na świat piłki nożnej. Gianni Infantino to kolejna znana osoba, która została zainfekowana wirusem. Swoje problemy ma obecnie Cristiano Ronaldo, wcześniej chorowali między innymi Neymar, Kylian Mbappe i Paulo Dybala.

Póki co sezon w futbolu trwa, jednak pojawiają się kolejne przesłanki świadczące o możliwym zawieszeniu rozgrywek. Wszystko wyjaśni się w najbliższych tygodniach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVN dotarł do najnowszych wieści ws. wyroku dotyczącego aborcji. Wiadomo, co będzie dalej
  2. Masz dosyć telemarketerów? Jest prosty sposób, sami się rozłączą
  3. Justyna Żyła znów zaskoczyła całą Polskę. Nie będzie już więcej kontrowersji? Piotr Żyła i tysiące Polaków odetchną z ulgą
  4. Kapitalny gol reprezentanta Polski. Huknął jak z armaty, Polak bohaterem, Jerzy Brzęczek da mu więcej szans?
  5. Genialny Robert Lewandowski. Znowu dominował, Eintracht na kolanach, trzy bramki Polaka
  6. Trzech mężczyzn pchało VW Golfa na autostradzie. Zachowanie ich kolegi było kuriozalne - Wideo
  7. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność

Test maseczek ochronnych - który rodzaj jest najskuteczniejszy?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News