Wiadomości nie żyje boliwia
CC0 Public Domain
Autor Łukasz Kowalski - 29 Maja 2020

Niestety, dotarły do nas najsmutniejsze wiadomości. Ukochany sportowiec nie żyje, zmarł w bardzo młodym wieku

Wiadomości, które dotarły z Boliwii zasmuciły kibiców piłki nożnej na całym świecie. Deibert Frans Roman Guzman kolejną ofiarą epidemii koronawirusa. Zawodnik od kilku tygodni przebywał w szpitalu, w którym zmarł w wieku zaledwie 25. lat. Zostawił dwie małe córeczki.

Wiadomości, które przekazały media z Boliwii, zasmuciły wszystkich kibiców piłki nożnej na świecie. Koronawirus zbiera coraz większe żniwa, a kolejną ofiarą epidemii został piłkarz drugoligowego klubu University of Trinidad Deibert Frans Roman Guzman. Piłkarz trafił kilka tygodni temu do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]
Anna Lewandowska ujawniła, że druga ciąża była wpadką. Anna Lewandowska ujawniła, że druga ciąża była wpadką. "Gdy mówiłam prawdę Robertowi, byłam zszokowana"Czytaj dalej

Wiadomości z Boliwii zasmuciły kibiców piłki nożnej na świecie

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa najgorzej wygląda obecnie w obu Amerykach. W Boliwi potwierdzonych jest ponad 8 tysięcy przypadków zakażenia, a prawie 300 osób zmarło. Do grona zmarłych z powodu koronawirusa dołączył Deibert Frans Roman Guzman, poinformowała boliwijska federacja piłkarska.

Deibert Frans Roman Guzman miał zaledwie 25 lat. Epidemia koronawirusa już wcześniej dotknęła jego rodzinę. Z powodu zakażenia zmarł jego ojciec i wujek, którzy również byli związani z piłką nożną. U samego zawodnika COVID-19 zdiagnozowano kilka tygodni temu i przez ten czas piłkarz był leczony w szpitalu.

Polskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej Duda, ceniony działacz i szkoleniowiecPolskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej Duda, ceniony działacz i szkoleniowiecCzytaj dalej

Szef federacji apeluje do swoich rodaków

Szef boliwijskiej federacji Angel Suarez w dramatycznym wystąpieniu apelował do rodaków, aby przestrzegali zasad mających zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa. - Ta choroba zaatakowała wielu uznanych sportowców. Przekazywanie takich informacji jest bardzo bolesne. Jako federacja jesteśmy przerażeni tym, co dzieje się w naszym kraju i na świecie. Apelujemy do ludzi, by przestrzegali obostrzeń rządu - powiedział.

Deibert Frans Roman Guzman miał żonę i dwie córki. Nie wiadomo czy również nie zostały zakażone.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile zarabia kasjer w Biedronce, a ile w Lidlu? Ujawniamy kwoty wypłat w największych sieciach
  2. Przełom w temacie sieci 5G w Polsce? Jest oficjalne rozporządzenie
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Polacy boją się o swoje oszczędności. Coraz więcej osób decyduje się na jeden ruch, aby je ochronić

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News