Wiadomości
Pixabay
Autor Piotr Mika - 29 Września 2020

Do domu słynnego zawodnika wtargnął porywacz. Bohaterski gracz uratował swoją rodzinę

Wiadomości o udaremnionym przez byłego zawodnika porwaniu szybko obiegły światowe media. Legendarny sportowiec musiał ratować swoja rodzinę i nie zawahał się ani chwili. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a sprawę całego zajścia zbada teraz policja.

Wiadomości o dokonaniu byłego zawodnika NFL, Joe Montany, szybko trafiła do mediów na całym świecie. Okazało się że legenda futbolu amerykańskiego musiała zmierzyć się z porywaczką, która chciała zabrać wnuka Montany.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Kolejne województwo zakaże palenia w kominku. Szykuje się trudna zima
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
Kibol Lecha Poznań porwał mężczyznę i wywiózł za miasto. Tego, co mu zrobił, nie zapomni do końca życiaKibol Lecha Poznań porwał mężczyznę i wywiózł za miasto. Tego, co mu zrobił, nie zapomni do końca życiaCzytaj dalej

Wiadomości z Ameryki szokują kibiców

W sobotę 26 września doszło do niezwykłych wydarzeń w domu byłego zawodnika futbolu amerykańskiego, Joe Montany. Legenda NFL spędzała czas wraz ze swoją żoną w swoim domu w Malibu, w którym razem z dziadkami przebywał wnuk byłego sportowca.

W pewnym momencie do domu Montany włamała się obca kobieta, która próbowała porwać śpiącego chłopca. Joe Montana wraz z żoną zatrzymali kobietę i starali się załagodzić sytuację, aby porywaczka nic nie zrobiła dziecku. Ostatecznie jednak wywiązała się szarpanina, w czasie której żona byłego zawodnika, Jennifer Montana wyrwała dziecko porywaczce, która zaraz potem uciekła z miejsca zdarzenia.

Nie żyje znany polski zawodnik. Był wicemistrzem kraju, miał tylko 37 latNie żyje znany polski zawodnik. Był wicemistrzem kraju, miał tylko 37 latCzytaj dalej

Policja zbada całą sprawę

Podejrzana została jednak szybko złapana i aresztowana, a sprawą zajmie się teraz policja. Kobieta zostanie oskarżona o włamanie oraz porwanie. - Straszna sytuacja, ale jestem wdzięczny, że wszystko dobrze się skończyło. Doceniamy obecnie poszanowanie naszej prywatności - napisał Joe Montana na Twitterze.

Montana to legenda NFL i całego futbolu amerykańskiego. W barwach San Francisco 49ers aż czterokrotnie wygrał Super Bowl, trzykronie został wybrany MVP finału, a do tego dwukrotnie był wybierany najlepszym zawodnikiem ligi. Sześć razy brał także udział w meczu gwiazd. Karierę sportową Joe Montana zakończył w 1994 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali
  2. Playstation 5: Rozebrał nowego pada DualSense na części i wrzucił zdjęcia do sieci. Nie uwierzysz, jak sprzęt wygląda od środka
  3. Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Znamy dokładne kwoty
  4. Wielka afera w polskim narciarstwie. Legenda stawia poważne zarzuty Apoloniuszowi Tajnerowi
  5. Królewskie powitanie Błachowicza w Polsce. Tak wjeżdżają tylko legendy (WIDEO)
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News