Wiadomości
Pixabay
Autor Bartosz Goluch - 30 Kwietnia 2020

Znany polski trener oskarżony o molestowanie dzieci. Miał krzywdzić młodych chłopców

Wiadomości o zarzutach wobec Dariusza P. obiegły media. 49-letni trener usłyszał zarzuty popełnienia 12 czynów o podłożu seksualnym wobec ośmiu nastoletnich chłopców. Sąd otrzymał od prokuratury akt oskarżenia w tej sprawie.

49-letni Dariusz P. to były zawodnik kickboxingu i znany trener sztuk walki. Jest założycielem klubu KSW Start w Częstochowie. Za zarzucane czyny trenerowi grozi 12 lat więzienia.

Nie żyje mistrz olimpijski. Legenda przegrała ze straszliwą chorobąNie żyje mistrz olimpijski. Legenda przegrała ze straszliwą chorobąCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Komisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecie
  2. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa

Wiadomości o gwałcie trenera zszokowały branżę

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w tej sprawie złożyli 3 listopada rodzice 15-latka i 16-latka. Młodzi zawodnicy zostali przesłuchani w obecności psychologa, który uznał ich zeznania za wiarygodne. 6 listopada Sąd Rejonowy w Częstochowie zastosował wobec Dariusza P. środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

Na początku śledztwa zabezpieczono dokumentację kursów prowadzonych przez Dariusza P. oraz nośniki danych, a także sprawdzono komputer zatrzymanego. Prokuratura zarzuca oskarżonemu doprowadzenie podstępem innej osoby do obcowania płciowego oraz do poddania się innej czynności seksualnej - traktowane jako przestępstwo zgwałcenia - oraz utrwalanie i przechowywanie treści pornograficznych z udziałem nieletnich poniżej 15. roku życia.

Była mężczyzną, teraz zdobywa medale w kobiecych zawodach. Może pojechać na igrzyska olimpijskie (WIDEO)Była mężczyzną, teraz zdobywa medale w kobiecych zawodach. Może pojechać na igrzyska olimpijskie (WIDEO)Czytaj dalej

Ceniony trener gwałcicielem?

P. ma na swoim koncie liczne sukcesy w charakterze szkoleniowca. Trener wychował wielu medalistów mistrzostw Polski i zawodów międzynarodowych.

Sąd Rejonowy w Częstochowie przedłużył okres tymczasowego aresztowania Dariusza P. do końca lipca 2020 r. Sąd wyznaczył termin rozpoczęcia procesu na 28 maja. - Podejrzany złożył wyjaśnienia, ale nie przyznał się do winy - informował w ubiegłym roku Piotr Wróblewski z biura prasowego Prokuratury Okręgowej w Częstochowie.

Źródło: Interia/wczestochowie.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe
  2. Mężczyzna rzucił się na policjantów z widłami. Potem schował się w wersalce
  3. Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)
  4. Vital Heynen na wylocie z reprezentacji Polski. Związek odrzucił jego propozycję
  5. Znany zawodnik MMA został zastrzelony. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach
  6. Bać mogą się już nawet uczciwi. Wystarczy podejrzenie, a fiskus zgodnie z nowym prawem zabierze ci wszystko

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News