Wiadomości
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Maja 2020

Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Marcin Szarejko zginął w wypadku samochodowym

Wiadomości o śmierci znanego fotografa sportowego Marcina Szarejko dotarły do nas w sobotnie przedpołudnie. Mężczyzna zginął w wypadku na jednej z dróg w województwie lubuskim. Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek i mimo interwencji służb medycznych mężczyzny nie udało się uratować. 

Wiadomości o śmierci Marcina Szarejko, cenionego fotografa sportowego, który współpracował między innymi w portalem WP Sportowe Fakty i Stalą Gorzów zasmuciły kibiców w Polsce. Mężczyzna zginął w wyniku kolizji na jednej z dróg województwa lubuskiego. Miał zaledwie 39 lat.

Hertha Berlin - Augsburg. Zwycięstwo drużyny Krzysztofa Piątka. Polak z piękną bramką (WIDEO)Hertha Berlin - Augsburg. Zwycięstwo drużyny Krzysztofa Piątka. Polak z piękną bramką (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej Duda, ceniony działacz i szkoleniowiec
  2. Nietypowa pomoc drogowa. Kandydat na prezydenta pomógł przypadkowej kobiecie wymienić oponę w jej BMW


Wiadomości o śmierci znanego fotografa sportowego zasmuciły kibiców

Marcin Szarejko w przeszłości współpracował z portalem WP Sportowe Fakty, najbardziej jednak związany był z klubem żużlowym Stali Gorzów. To właśnie na treningu drużyny z województwa lubuskiego był na krótko przed tragicznym wypadkiem. Do kolizji z udziałem fotografa doszło w miejscowości Mironice.

- Motorowerzysta na łuku drogi nie zapanował nad pojazdem i uderzył w bok pojazdu ciężarowego - relacjonował dla “Gazety Lubuskiej” daskom. Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Mimo szybkiej interwencji przybyłych na miejsce służb medycznych i długiej reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Zbigniew Boniek przeżył ostatnio osobisty dramat. Nigdy o nim nie mówił, teraz ujawnił wszystkoZbigniew Boniek przeżył ostatnio osobisty dramat. Nigdy o nim nie mówił, teraz ujawnił wszystkoCzytaj dalej


Stal Gorzów pożegnała wieloletniego współpracownika

- Jak mało kto umiałeś zatrzymać ważne chwile. Powodowałeś, że do pięknych momentów mogliśmy wracać kiedy tylko mieliśmy na to ochotę, bo one były wiecznie żywe, w Twoich zdjęciach. Jak mało kto miałeś ten talent zatrzymywania czasu i łapania go w fotografie. Przed Twoim obiektywem zwyciężaliśmy, pokazywaliśmy radość, czasem chowaliśmy łzy bezsilności, czy gorycz porażki… Dziś byłeś z nami na treningu. Nikt z nas nie wiedział, że to jest ostatni raz… - napisała Stal Gorzów w żałobnym poście na swoim facebookowym profilu.

Źródło: WP Sportowe Fakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dają mandaty za wyjazd nad jedno z najczystszych jezioro w Polsce. Trzeba uważać na długi weekend
  2. Samochód uderzył w drzewo. Dwie osoby nie żyją
  3. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV [TRANSMISJA]
  4. Fatalne informacje dla Roberta Lewandowskiego i Bayernu. Trener Hansi Flick wszystko potwierdził
  5. Hertha Berlin - Augsburg. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV [TRANSMISJA]
  6. McDonald's dokonuje rewolucji w swoich flagowych potrawach. Co ciekawe, zmiany zaczyna od Polski

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News