Widzew Łódź
YouTube ChrobryTV
Autor Piotr Mika - 11 Września 2020

Widzew skompromitował się w kolejnym meczu. Trener przepraszał kibiców

Widzew Łódź w drugim meczu w Fortuna 1 Lidze zaprezentował się bardzo słabo i znów wysoko przegrał. Tym razem lepszy od łodzian okazał się Chrobry Głogów. Po meczu trener beniaminka, Enkeleid Dobi, tłumaczył się z porażki i przepraszał kibiców za słaby wynik zespołu.

Widzew Łódź bardzo słabo rozpoczął nowe rozgrywki i po dwóch spotkaniach na zapleczu Ekstraklasy łodzianie wciąż są bez punktów, a do tego stracili aż siedem bramek, strzelając tylko jedną. Trener Widzewa, Enkeleid Dobi, musi szybko znaleźć remedium na tak niekorzystne wyniki.

1. Pilne informacje z ostatniej chwili. Koronawirus w PZPN, dwie osoby są zakażone, znamy szczegóły
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Anna Lewandowska przekazała fantastyczną wiadomość. Tysiące fanów tylko na to czekałoAnna Lewandowska przekazała fantastyczną wiadomość. Tysiące fanów tylko na to czekałoCzytaj dalej

Widzew Łódź znów przegrywa, a trener przeprasza kibiców

W 1. kolejce Fortuna 1 Ligi Widzew Łódź zmierzył się z Radomiakiem Radom i poniósł dotkliwą porażkę. Mimo objęcia prowadzenia i utrzymania wyniku 1:0 do przerwy, ostatecznie łodzianie przegrali 1:4 i musieli przełknąć gorycz porażki. W meczu 3. kolejki (spotkanie 2. kolejki Widzew - ŁKS zostało przełożone) zespół Enkeleida Dobiego rywalizował z Chrobrym Głogów.

Mecz tym razem nie zaczął się dobrze dla Widzewa, który pierwszą bramkę stracił już w 7. minucie. Niestety dla kibiców beniaminka Fortuna 1 Ligi, później było tylko gorzej. Ostatecznie Widzew Łódź uległ Chrobremu 0:3 i poniósł kolejną dotkliwą porażkę. Po meczu trener łódzkiego zespołu przepraszał kibiców za postawę swoich zawodników.

Zbigniew Boniek przerwał milczenie. Wypowiedział się o zwolnieniu Brzęczka przed tysiącami PolakówZbigniew Boniek przerwał milczenie. Wypowiedział się o zwolnieniu Brzęczka przed tysiącami PolakówCzytaj dalej

Enkeleid Dobi przeprasza kibiców Widzewa

Trener łódzkiego zespołu nie mógł pogodzić się przede wszystkim z rozmiarami porażki. - Przegraliśmy ten mecz niezasłużenie jeśli chodzi o rozmiar wyniku. Nie odpowiada on przebiegowi tego spotkania. Drużyna robiła wszystko, żeby strzelić chociaż jedną bramkę. Dzisiaj brakowało tego, co było po stronie Chrobrego: konsekwencji i skuteczności. Rywale zasłużenie wygrali, ale wynik nie odpowiada temu, co działo się na boisku - mówił po meczu.

Jest on jednak świadomy tego, jak obecnie prezentują się wyniki zespołu i nie pozostało mu nic innego, jak przeprosić fanów Widzewa. - W dwóch meczach strzeliliśmy tylko jedną bramkę, więc mogę tylko przeprosić kibiców Widzewa, bo wiem jak są wymagający i że oczekują od drużyny o wiele więcej - powiedział Enkeleid Dobi.

Szkoleniowiec jest jednak przekonany o tym, że w derbowym meczu z ŁKS-em jego zespół zaprezentuje się już dużo lepiej. - Na pewno nie można dziś zarzucić zespołowi braku walki, zabrakło skuteczności i konsekwencji w grze defensywnej i ofensywnej. W piłce jest tak, że jak upadasz, to się podnosisz i myślę, że tak będzie z drużyną na derby - zapowiada.

6. Do tej pory był normalnym górnikiem. Dzięki wielkiemu odkryciu w ciągu doby stał się milionerem