Widzew Łódź
Twitter Widzew Łódź
Autor Mateusz Dziubiński - 13 Czerwca 2020

Kompletna kompromitacja Widzewa Łódź. W doliczonym czasie przegrali z przedostatnią drużyną w tabeli

Widzew Łódź skompromitował się po raz kolejny. Murowany faworyt do wywalczenia awansu na zaplecze Ekstraklasy poniósł już drugą porażkę na własnym stadionie po wznowieniu rozgrywek. Tym razem zawodnicy trenera Marcina Kaczmarka ulegli przedostatniej w tabeli Legionovii Legionowo.

Widzew Łódź doznał kolejnej porażki w kompromitującym stylu. Drużyna gospodarzy mimo prowadzenia nie potrafiła utrzymać wyniku i przegrała z jedną z najsłabszych drużyn obecnego sezonu. Pojawiają się poważne obawy, czy zasłużony klub zdoła wywalczyć awans do I ligi.

Kiedy wyszło na jaw z kim jest spokrewniona Anna Lewandowska, aż trudno było nam uwierzyć. Straszne i wzruszające zarazemKiedy wyszło na jaw z kim jest spokrewniona Anna Lewandowska, aż trudno było nam uwierzyć. Straszne i wzruszające zarazemCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile zarabia Adam Małysz? Powalająca kwota
  2. Naukowiec podał date, kiedy wróci normalne życie. Przyjdzie nam jeszcze długo poczekać


Widzew Łódź skompromitował się w meczu II ligi

To miał być spacerek W sobotę do Łodzi, na stadion lidera rozgrywek przyjechała jedna z najgorszych drużyn sezonu 2019/2020 Legionovia Legionowo. Była to idealna okazja dla Widzewa, by przełamać się po dwóch słabych występach w spotkaniach ze Skrą Częstochowa i Stalą Rzeszów. W pierwszej połowie drużyna trenera Marcina Kaczmarka potwierdziła, że jest faworytem.

W 35. minucie na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Adam Radwański. Jak się jednak okazało, były to miłe złego początki. Najzagorzalsi kibice łódzkiej drużyny nie byli gotowi na to, co miało nadejść po zmianie stron. Okazało się, że naszpikowany wielkimi nazwiskami, takimi jak Robak, Wołąkiewicz i Możdżeń skład Widzewa nie jest w stanie oprzeć się zmierzającej ku degradacji drużynie z Legionowa.

Robert Lewandowski musi ponieść konsekwencje swoich czynów. Dziś nie zagra, wiemy dlaczegoRobert Lewandowski musi ponieść konsekwencje swoich czynów. Dziś nie zagra, wiemy dlaczegoCzytaj dalej


Lider tabeli przegrał z przedostatnią drużyną

W drugiej połowie Widzew zaprezentował się po prostu słabo. Piłkarze drużyny z alei Piłsudskiego zupełnie oddali pole gry swoim rywalom i w końcówce pozwolili strzelić im dwie bramki. Te gole oczywiście zapewniły Legionovii cenne trzy punkty, a Widzew postawiły w trudnej sytuacji. Ich największy rywal do wygrania ligi, czyli GKS Katowice, w sobotę odniósł zwycięstwo nad Stalą Rzeszów i traci do Widzewa już tylko punkt. Jeśli fatalna dyspozycja piłkarzy z Łodzi się utrzyma, zasłużony klub będzie mógł zapomnieć o awansie.

Źródło: Onet

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy region na świecie, który pokonał koronawirusa. Media: nie ma już ani jednego przypadku
  2. Jasnowidz Jackowski wypowiedział się o przyszłości Warszawy. To mogą być złe informacje
  3. Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeni
  4. Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniować
  5. Sportowiec stoczył walkę na śmierć i życie z przestępcą. "Myślałem, że mnie zabije"
  6. Maseczki mogą bardziej szkodzić, niż pomagać. Przed założeniem musisz pamiętać o jednej rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News